357400-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen – KO/L/26/26/LSZ/MM
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKO/L/26/26/LSZ/MM
Beschreibungwykonywania świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej we Wrocławiu, w tym konsultacje oraz opisywanie badań TK i MR, w wymiarze czasu pracy nie mniejszym niż 160 godziny/miesiąc, przez pięć dni tygodnia, od poniedziałku do piątku w podstawowej ordynacji czasu pracy oraz w godzinach pracy Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami, na rzecz pacjentów DCOPiH w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungWykonywania świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej we Wrocławiu, w tym konsultacje oraz opisywanie badań TK i MR, w wymiarze czasu pracy nie mniejszym niż 160 godziny/miesiąc, przez pięć dni tygodnia, od poniedziałku do piątku w podstawowej ordynacji czasu pracy oraz w godzinach pracy Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami, na rzecz pacjentów DCOPiH w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia.