2. Verfahren
Verfahren
Titel: Applicatie beheer openbare ruimte Purmerend
Beschreibung: De ambitie van Gemeente is om de assets in de openbare ruimte in samenhang te kunnen plannen, programmeren en beheren. Dit betekent dat beheer, onderhoud en vervanging niet per objecttype of discipline afzonderlijk worden bekeken, maar integraal worden afgestemd binnen tijd, ruimte en budget. De gemeente wil hiervoor beschikken over een centrale, toekomstbestendige beheerapplicatie die: • integraal inzicht biedt in het gemeentelijk areaal; • ondersteunt bij domeinoverstijgende planning en programmering; • aansluit op landelijke en gemeentelijke standaarden voor gegevens en informatievoorziening. Geraamde waarde is 275.000 euro over een periode van 48 maanden.
Interne Kennung: 898213
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan na aflopen van de initiele looptijd worden verlengd.
357407-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Applicatie beheer openbare ruimte Purmerend
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 898213
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: