357431-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrobusse – Rozwój zielonego transportu publicznego w Gminie Bełchatów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozwój zielonego transportu publicznego w Gminie Bełchatów
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę jednego autobusu elektrycznego zeroemisyjnego wraz z wyposażeniem oraz ładowarką mobilną plug-in, na potrzeby komunikacji publicznej Gminy Bełchatów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 2. Przed odbiorem technicznym autobusu Wykonawca przedstawi świadectwo homologacji typu WE oferowanego autobusu zasilanego energią elektryczną wydane przez uprawnioną jednostkę, zgodnie z Ustawą o systemach homologacji pojazdów oraz ich wyposażenia z dnia 14.04.2023 r. (Dz. U. poz. 919). Brak dokumentu homologacji skutkować będzie odmową odbioru pojazdu. 3. Wraz z dostawą pojazdu Wykonawca dostarczy urządzenie ładujące za pośrednictwem złącza plug-in.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 31158000 Ladegeräte, 31158100 Batterieladegeräte
5. Los
LosLOT-0001