See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY OSPRZĘTU LAPAROSKOPOWEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU I INNEGO DO ZABIEGÓW OPERACYJNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy osprzętu laparoskopowego jednorazowego użytku i innego do zabiegów operacyjnych w ilości i asortymencie określonym w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 2.1-2.20 do SWZ, odpowiednio dla każdej części: 1. Zestawy drenów do irygacji 2. Trokary optyczne, pętle laparoskopowe oraz worki laparoskopowe 3. Ostrza do dermatomu i płyty nośne do siatkownicy 4. Laparoskopowe worki ekstrakcyjne 5. Elektrody i Kleszcze laparoskopowe do elektrochirurgii 6. Osłony na mikroskop 7. Dreny irygacyjne 8. Trokary optyczne i worki laparoskopowe 9. Zestaw drenów płuczących i insuflacyjnych do HAMOU ENDOMAT- posiadanego w jednostce 10. Pokrowiec na kamerę 3D 11. Elementy do ultradźwiękowego aspiratora tkanek Cusa Excel i Cusa Clarity 12. Staplery laparoskopowe 13. Wkłady jednorazowe do ssaka DURR VC 65 z możliwością krytycznych pomiarów 14. Wkłady wymienne do ssaka do ortopedii 15. Osprzęt do chirurgii laserowej 16. Osprzęt do neuromonitoringu 17. Osprzęt do neuromonitoringu II NEUROSIGN V4 18. Osprzęt do lasera urologicznego 19. Akcesoria do aspiratora ultradźwiękowego Sonoca 300 firmy Soering - będącego w posiadaniu jednostki 20. Osprzęt do generatora LIGASHURE posiadanego w jednostce
Interne Kennung: 25/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Zestawy drenów do irygacji
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu ilości asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, wskazanego w Formularzu cenowym o maksymalnie 50% wartości udzielonego zamówienia podstawowego dla danej części. 2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części, według rzeczywistych potrzeb, w okresie obowiązywania umowy. 3. Warunki oraz zasady skorzystania z prawa opcji zostały określone w § 4 Projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Trokary optyczne, pętle laparoskopowe oraz worki laparoskopowe
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Ostrza do dermatomu i płyty nośne do siatkownicy
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.3 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Laparoskopowe worki ekstrakcyjne
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.4 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Elektrody i Kleszcze laparoskopowe do elektrochirurgii
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.5 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Osłony na mikroskop
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.6 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Dreny irygacyjne
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.7 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: Trokary optyczne i worki laparoskopowe
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.8 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: Zestaw drenów płuczących i insuflacyjnych do HAMOU ENDOMAT-posiadanego w jednostce
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.9 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: Pokrowiec na kamerę 3D
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.10 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: Elementy do ultradźwiękowego aspiratora tkanek Cusa Excel i Cusa Clarity
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.11 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12: Staplery laparoskopowe
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.12 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13: Wkłady jednorazowe do ssaka DURR VC 65 z możliwością krytycznych pomiarów
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.13 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14: Wkłady wymienne do ssaka do ortopedii
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.14 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15: Osprzęt do chirurgii laserowej
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.15 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16: Osprzęt do neuromonitoringu
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.16 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17: Osprzęt do neuromonitoringu II NEUROSIGN V4
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.17 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18: Osprzęt do lasera urologicznego
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.18 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19: Akcesoria do aspiratora ultradźwiękowego Sonoca 300 firmy Soering - będącego w posiadaniu jednostki
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.19 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20: Osprzęt do generatora LIGASHURE posiadanego w jednostce
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.20 do SWZ.
Interne Kennung: 25/2026/PN - część 20