357474-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Transformatoren – DODÁVKA A MONTÁŽ TRANSFORMÁTORŮ T101 A T102
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDODÁVKA A MONTÁŽ TRANSFORMÁTORŮ T101 A T102
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je plnění spočívající v realizaci veškerých dodávek, věcí, prací a služeb spojených s dodávkou a montáží transformátorů T101 a T102 v areálu Elektrárny Opatovice, a.s., zejména se jedná o dodávku, montáž, připojení a uvedení do provozu 2 ks nových transformátorů 16 MVA na pozici T101 a T102 v rozvodně R110 kV v Elektrárně Opatovice, a.s.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51111300 Installation von Transformatoren
5. Los
LosLOT-0002
Interne KennungTRANSFORMÁTORY
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci.