357476-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Dostawa i montaż mebli dla Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż mebli dla Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do Komendy Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku w ramach wyposażenia inwestycji pn. „Przebudowa Budynku nr 2 w m. Gdańsk”, w dwóch częściach, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących odpowiednio dla części 1 i 2 zamówienia załącznik nr 7.1 i 7.2 do Specyfikacji.
Interne Kennung5/ZP/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0002
TitelDostawa i montaż mebli dla Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku Część 1 zamówienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla części 1 jest dostawa i montaż mebli do Komendy Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku w ramach wyposażenia inwestycji pn. „Przebudowa Budynku nr 2 w m. Gdańsk”, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 7.1 do Specyfikacji.
Interne KennungCzęść 1 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische, 39131000 Büroregale, 39132100 Aktenschränke, 39143121 Kleiderschränke, 39157000 Teile für Möbel
LosLOT-0003
TitelDostawa i montaż mebli dla Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku Część 2 zamówienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla części 2 jest dostawa i montaż mebli do Komendy Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku w ramach wyposażenia inwestycji pn. „Przebudowa Budynku nr 2 w m. Gdańsk”, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 7.2 do Specyfikacji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39132100 Aktenschränke, 39112000 Stühle, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39113100 Sessel