357482-2026 - Wettbewerb
Belgien – Versicherungen – VERZEKERING ARBEIDSONGEVALLEN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVERZEKERING ARBEIDSONGEVALLEN
BeschreibungDe opdracht betreft de aankoop van nieuwe verzekeringspolissen. Volgende verzekeringsproducten vallen onder deze overeenkomst: • de wettelijke dekking arbeidsongevallen conform wet 10 april 1971 • de aanvullende waarborg excedent • de aanvullende waarborg privé-leven • ongevallendekking voor de leden van het bestuursorgaan en de algemene vergadering. De looptijd van de overeenkomst bedraagt (2)twee jaar. De overeenkomst kan (4) vier maal verlengd worden voor een periode van (1) één jaar. De aanvangsdatum van de polissen is voorzien op 01 januari 2027.
Interne KennungPPP0WX-128/6051/CT/2026/132
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungCT/2026/132_1
Haupteinstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen