See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: POSTĘPOWANIE W SPRAWIE ZAWARCIA UMOWY O UDZIELANIE ŚWIADCZEŃ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TRYBIE KONKURSU OFERT
Beschreibung: POSTĘPOWANIE NR 13-25-000054/SZP/03/1/03.4603.022.02/01 W RODZAJU LECZENIE SZPITALNE W ZAKRESIE PRZEZSKÓRNE LUB Z INNEGO DOSTĘPU WSZCZEPIANIE ZASTAWEK SERCA W LECZENIU SZPITALNYM w tym: - PRZEZSKÓRNE LUB Z INNEGO DOSTĘPU WSZCZEPIANIE ZASTAWEK SERCA - HOSPITALIZACJA DO ŚWIADCZENIA - PRZEZSKÓRNE LUB Z INNEGO DOSTĘPU WSZCZEPIANIE ZASTAWEK SERCA - HOSPITALIZACJA DO ŚWIADCZENIA Z POWIKŁANIAMI I CHOROBAMI WSPÓŁISTNIEJĄCYMI
Interne Kennung: 13-25-000054/SZP/03/1/03.4603.022.02/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001