357530-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Naprawa urządzeń produkcji Trumpf
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNaprawa urządzeń produkcji Trumpf
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi napraw urządzeń produkcji Trumpf. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest formularzu cenowym, który stanowi Załącznik nr 2A do SWZ i wzorze umowy – załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części, ponieważ zgodnie z art. 25 ust. 2 pzp przedmiotowe zamówienie ze względów technicznych tworzy nierozerwalną całość.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji