See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa w zakresie ochrony fizycznej SUFO w kompleksach wojskowych będących na zaopatrzeniu gospodarczym 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego w latach 2025 – 2026
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są newralgiczne usługi (usługi przeznaczone do celów bezpieczeństwa, które wiążą się z korzystaniem z informacji niejawnych lub informacji podlegających ochronie ze względów bezpieczeństwa, wymagają ich wykorzystania lub je zawierają).
Vorherige Bekanntmachung: 588307-2024
Interne Kennung: 41/PODOiB/2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ochrona fizyczna SUFO w kompleksie wojskowym w m. Radom, ul. Sadków 9 oraz kompleksie wojskowym WCR w m. Radom, ul. 1905 roku 30 i Kościele Garnizonowym w m. Radom, Plac konstytucji 3 Maja 1.
Beschreibung: Ochrona fizyczna SUFO w kompleksie wojskowym w m. Radom, ul. Sadków 9 oraz kompleksie wojskowym WCR w m. Radom, ul. 1905 roku 30 i Kościele Garnizonowym w m. Radom, Plac konstytucji 3 Maja 1.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Ochrona fizyczna SUFO w kompleksie wojskowym w m. Sochaczew /Bielice oraz kompleksie wojskowym w m. Grójec /Ogrodzienice.
Beschreibung: Ochrona fizyczna SUFO w kompleksie wojskowym w m. Sochaczew /Bielice oraz kompleksie wojskowym w m. Grójec /Ogrodzienice.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Ochrona fizyczna SUFO w kompleksie wojskowym m. Olszewnica Stara, ul. Wojska Polskiego oraz kompleksie wojskowym m. Borzęcin Duży, ul. Spacerowa 75.
Beschreibung: Ochrona fizyczna SUFO w kompleksie wojskowym m. Olszewnica Stara, ul. Wojska Polskiego oraz kompleksie wojskowym m. Borzęcin Duży, ul. Spacerowa 75.
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Ochrona fizyczna SUFO w kompleksie wojskowym m. Nowe Miasto nad Pilicą, ul. Tomaszowska oraz kompleksie wojskowym w m. Książenice, ul. Al. Lipowa, oraz Musały.
Beschreibung: Ochrona fizyczna SUFO w kompleksie wojskowym m. Nowe Miasto nad Pilicą, ul. Tomaszowska oraz kompleksie wojskowym w m. Książenice, ul. Al. Lipowa, oraz Musały. W cz. IV zamówienia Zamawiający dopuszcza Podwykonawstwo w zakresie grupy interwencyjnej, gdy dotyczy części IV - kompleks w m. Nowe Miasto n/Pilicą i kompleksach w m. Książenice. W przypadku powierzenia wykonania zamówienia podwykonawcy w zakresie grupy interwencyjnej, gdy dotyczy części IV - kompleks w m. Nowe Miasto n/Pilicą i kompleksach w m. Książenice Wykonawca zobowiązany jest do podania we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu nazwy firmy podwykonawcy. Powierzenie wykonania zamówienia podwykonawcy zakresie grupy interwencyjnych, gdy dotyczy części IV - kompleks w m. Nowe Miasto n/Pilicą i kompleksach w m. Książenice nie zwalnia Wykonawcy wobec Zamawiającego z odpowiedzialności za wykonanie zamówienia w dziedzinie obronności i bezpieczeństwa. Zamawiający informuje, iż jeżeli zmiana albo rezygnacja z Podwykonawcy dotyczy podmiotu, (gdy dotyczy części IV - kompleks w m. Nowe Miasto n/Pilicą i kompleksach w m. Książenice) na którego zasoby Wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ust. 1 ustawy. Pzp, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, zobowiązany jest wykazać Zamawiającemu, że proponowany inny Podwykonawca lub Wykonawca samodzielnie spełnia je w stopniu nie mniejszym niż Podwykonawca, na którego zasoby Wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia.
Interne Kennung: Część IV