2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leasen van laptops
Beschreibung: Overeenkomst voor het leasen van 600 zakelijke laptops met een optie voor het leveren van maximaal 100 zakelijke laptops (koop). 600 stuks (lease) met een optie voor 100 (koop)
Interne Kennung: 2026-003311
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Leveren van maximaal 100 laptops (koop)