2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvodna 110/22 kV pro záměr Strategický podnikatelský park Cheb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení a uvedení do provozu stavby rozvodny TR SPP Cheb a jejího zemního propojení vedením 110 kV z TR Dvory v rámci Strategického podnikatelského parku Cheb formou Design & Build, tj. zajištění projektové přípravy, inženýrské činnosti a realizace stavby jako funkčního celku. Předmět veřejné zakázky bude realizován metodou Design & Build, kdy dodavatel na základě požadavků zadavatele navrhne kompletní řešení předmětu veřejné zakázky (dále jen „design“) a toto své navržené řešení následně realizuje (dále jen „build“), přičemž odpovídá za jeho správnost, úplnost a funkčnost.
Interne Kennung: 20260020
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232220 Bau von Unterwerken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232221 Umspann-Unterstation, 45315500 Mittelspannungsarbeiten, 45314300 Kabelinfrastruktur, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45314300 Kabelinfrastruktur, 45232221 Umspann-Unterstation, 45315500 Mittelspannungsarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen