See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury dydaktycznej szkół prowadzących kształcenie zawodowe na terenie Powiatu Garwolińskiego.
Beschreibung: Niniejsze postepowanie o udzielenie zamówienia, znak postępowania INW.272.1.6.2026 prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11.09.2029 r. Prawo zamówień publicznych (dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.), zwaną dalej ustawą Pzp. Przedmiotem zamówienia jest "Modernizacja infrastruktury dydaktycznej szkół prowadzących kształcenie zawodowe na terenie Powiatu Garwolińskiego" w podziale na części: Część 1 – samochody elektryczne I Część 2 – samochody elektryczne II Część 3 – Skutery Część 4 - Wyposażenie diagnostyczne do samochodów elektrycznych Część 5 - Komputery i ekrany multimedialne Część 6 - Oprogramowanie Część 7 - Stanowiska do badań silników Część 8 - Urządzenia kopiujące i drukujące Część 9 - Urządzenia biurowe Część 10 - Sprzęt łączności Część 11- - Sprzęt multimedialny Część 12 - Wyposażenie informatyczne Część 13 - Meble warsztatowe Część 14 - Meble (biurko kreślarskie, klucznica) Część 15 - Meble bankietowe Część 16 - Wyposażenie gastronomiczne pomocnicze (wózki) Część 17 - Małe AGD Część 18 - Naczynia i zastawa kuchenna i stołowa Część 19 - Tekstylia hotelowe i stołowe Część 20 - Wyposażenie ogrodnicze Część 21 - Wyposażenie salonów fryzjerskich Część 22 - Symulator kombajnu rolniczego Część 23 - Wyposażenie do warsztatu samochodowego Część 24 - Wyposażenie do warsztatu spawalniczego Część 25 - Symulator nauki jazdy Część 26 - Narzędzia i sprzęt budowlany Część 27 - Wyposażenie do pracowni obrabiarek skrawających Część 28 - Sprzęt geodezyjny Część 29 - Wyposażenie pracowni elektryczne Część 30 - Meble gastronomiczne stalowe Część 31 - Duże AGD Część 32 - Wyposażenie ogólnotechniczne Część 33 - Wyposażenie do warsztatu samochodowego zestaw podnośników Część 34 - Drzwi aluminiowe Część 35 - Wyposażenie diagnostyczne – badanie samochodów Część 36 - Zabudowa kuchenna. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr od 6.1 do 6.36 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postepowanie o udzielenie zamówienia, znak postępowania INW.272.1.6.2026 prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11.09.2029 r. Prawo zamówień publicznych (dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.), zwaną dalej ustawą Pzp. 2. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 139 ust. 1 Pzp, w przedmiotowym postępowaniu w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu: 1) W związku z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp; Zamawiający będzie żądał złożenia tego oświadczenia wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 2) Jeżeli wobec Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona zajdą podstawy wykluczenia, Wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postepowaniu, nie składa on podmiotowych środków dowodowych lub oświadczeń, o których mowa w rozdz. X SWZ, potwierdzających brak podstaw do wykluczenia i spełnienia warunków udziału w postępowaniu; Zamawiający dokona ponownego badania i oceny ofert pozostałych Wykonawców, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia i spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 3) Zamawiający kontynuuje procedurę ponownego badania i oceny ofert, o której mowa wyżej, w odniesieniu do ofert Wykonawców pozostałych w postępowaniu, do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenia zamówienia. 3. Zgodnie z art. 310 pkt 1 Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 p.z.p. 8. Zamawiający nie przewiduje opcji. 9. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 10. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8. 11. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 12. Rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą będą prowadzone wyłącznie w złotych polskich. 13. Zamówienie zostało podzielone na 36 części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części. Ocenie będzie podlegać oddzielnie każda część zamówienia. 14. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na każdą część zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – samochody elektryczne I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.1 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – samochody elektryczne II
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.2 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Skutery
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.3 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Wyposażenie diagnostyczne do samochodów elektrycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.4 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Komputery i ekrany multimedialne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.5 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Oprogramowanie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.6 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 48320000 Zeichen- und Bildverarbeitungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 48611000 Datenbanksoftwarepaket, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Stanowiska do badań silników
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.7 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Urządzenia kopiujące i drukujące
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.8 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Urządzenia biurowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 30123000 Büromaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195913 Flipchartständer
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Sprzęt łączności
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.10 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 32237000 Walkie-Talkies
Los: LOT-0011
Titel: Część 11- - Sprzęt multimedialny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.11 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651600 Digitalkameras, 38651000 Fotokameras
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Wyposażenie informatyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.12 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31214100 Schalter, 31213300 Kabelverteilschrank, 44512940 Werkzeugsätze, 38621000 Lichtwellenleitergeräte
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Meble warsztatowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.13 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Meble (biurko kreślarskie, klucznica)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.14 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44522000 Verschlüsse, Teile von Schlössern und Schlüssel
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Meble bankietowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.15 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 39121200 Tische
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Wyposażenie gastronomiczne pomocnicze (wózki)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.16 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 34911100 Handwagen
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Małe AGD
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.17 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42215100 Maschinen zum Schneiden von Lebensmitteln, 39711211 Mixer für Nahrungsmittel, 39711000 Elektrische Küchengeräte für den Hausgebrauch, 39711362 Mikrowellengeräte, 39711200 Küchenmaschinen, 39711000 Elektrische Küchengeräte für den Hausgebrauch, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Naczynia i zastawa kuchenna i stołowa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.18 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 39221180 Küchenutensilien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221200 Tafelgeschirr, 39221000 Kücheneinrichtungen
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Tekstylia hotelowe i stołowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.19 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39513000 Tischwäsche, 39514100 Handtücher
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Wyposażenie ogrodnicze
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.20 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121000 Gartenbauerzeugnisse, 39234000 Kompostbehälter, 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Wyposażenie salonów fryzjerskich
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.21 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 39712200 Geräte zur Haarpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711600 Haarpflegemittel
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - Symulator kombajnu rolniczego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.22do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 - Wyposażenie do warsztatu samochodowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.23 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31158000 Ladegeräte, 38342000 Oszilloskope, 44512940 Werkzeugsätze, 34324100 Ausrüstung zum Auswuchten von Rädern, 42417000 Aufzüge und Fördereinrichtungen, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 42123400 Luftkompressoren, 39715200 Heizgeräte
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - Wyposażenie do warsztatu spawalniczego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.24 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 42662000 Schweißvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42621000 Drehmaschinen, 42623000 Fräsmaschinen, 35121000 Sicherheitsausrüstung, 42521000 Rauchabzugsvorrichtungen, 42664000 Schmelzvorrichtungen, 43611700 Haltevorrichtungen, 42123400 Luftkompressoren, 42630000 Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung, 42611000 Werkzeugmaschinen für besondere Zwecke, 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38341300 Instrumente zum Messen elektrischer Größen, 31521320 Taschenlampen, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 - Symulator nauki jazdy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.25 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 34151000 Fahrsimulatoren
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 - Narzędzia i sprzęt budowlany
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.26 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 42641300 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Beton
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42996400 Mischmaschinen, 44511110 Spaten, 38300000 Messinstrumente, 42924300 Sprühausrüstung, 43329000 Ausrüstungssätze, 43133100 Gleitgestelle
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 - Wyposażenie do pracowni obrabiarek skrawających
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.27 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 42674000 Teile und Zubehör für Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42620000 Drehmaschinen, Bohr- und Fräswerkzeugmaschinen
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 - Sprzęt geodezyjny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.28 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 - Wyposażenie pracowni elektryczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.29 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 38341300 Instrumente zum Messen elektrischer Größen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43329000 Ausrüstungssätze, 30237280 Stromversorgungszubehör, 31711131 Elektrische Widerstände
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 - Meble gastronomiczne stalowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.30 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 - Duże AGD
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.31 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 42214100 Backöfen, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 39711361 Elektrische Backöfen, 42912310 Geräte zum Filtrieren von Wasser
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 - Wyposażenie ogólnotechniczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.32 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39717200 Klimageräte, 31521000 Leuchten, 39137000 Wasserenthärtungsmittel
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 - Wyposażenie do warsztatu samochodowego zestaw podnośników
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.33 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 34326200 Wagenheber
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 - Drzwi aluminiowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.34 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 44221200 Türen
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 - Wyposażenie diagnostyczne – badanie samochodów
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.35 do SWZ
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 - Zabudowa kuchenna
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6.36 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711361 Elektrische Backöfen