2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur flexibel personeel 2025 ten behoeve van de GGD Hart voor Brabant, GGD West Brabant en de RAV Brabant Midden West Noord Uitzenden
Beschreibung: Inhuur flexibel personeel 2025 ten behoeve van de GGD Hart voor Brabant, GGD West Brabant en de RAV Brabant Midden West Noord . Uitzenden voor de generieke functies. Voor strategische (niet) kernfuncties en kernfuncties zal een aparte aanbesteding worden gedaan (Broker). Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: HSCDOC-1368817716-5436-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare procedure. De opdracht zal worden gegund aan de inschrijver met de beste prijs kwaliteit verhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inhuur flexibel personeel 2025 ten behoeve van de GGD Hart voor Brabant, GGD West Brabant en de RAV Brabant Midden West Noord . Uitzenden voor de generieke functies.
Beschreibung: Inhuur flexibel personeel 2025 ten behoeve van de GGD Hart voor Brabant, GGD West Brabant en de RAV Brabant Midden West Noord . Uitzenden voor de generieke functies.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan worden verlengd.
357640-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur flexibel personeel 2025 ten behoeve van de GGD Hart voor Brabant, GGD West Brabant en de RAV Brabant Midden West Noord Uitzenden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: HSCDOC-1368817716-5436-2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kan worden verlengd.