2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostarczenie, wdrożenie oraz utrzymanie oprogramowania dla projektu„Innowacyjny T@arnobrzeg- zintegrowany system zarządzania miastem i oświatą”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dostarczeniu, wdrożeniu oraz utrzymaniu oprogramowania dla projektu „Innowacyjny T@arnobrzegzintegrowany system zarządzania miastem i oświatą”
Interne Kennung: BZP-I.271.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212516 Entwicklung von Software für den Datenaustausch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 80500000 Ausbildung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48610000 Datenbanksysteme, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostarczenie, wdrożenie oraz utrzymanie oprogramowania dla projektu „Innowacyjny T@arnobrzeg- zintegrowany system zarządzania miastem i oświatą”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dostarczeniu, wdrożeniu oraz utrzymaniu oprogramowania dla projektu „Innowacyjny T@arnobrzegzintegrowany system zarządzania miastem i oświatą”.
Interne Kennung: BZPI.271.14.2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach prawa opcji Zamawiający przewiduje przeprowadzenie wszystkich bądź wybranych szkoleń dla pracowników obsługujących dane aplikacje w terminie ustalonym i zaakceptowanym przez Zamawiającego. Wykonawca rozpocznie realizację szkoleń nie później niż w terminie 21 dni od daty otrzymania pisemnego zgłoszenia zapotrzebowania na wybrane szkolenia. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w terminie 12 miesięcy od daty podpisania protokołu dostarczenia, wdrożenia i uzyskania licencji. Powierzenie realizacji tej części zamówienia jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. W ramach prawa opcji Zamawiający może zlecić realizację wszystkich lub wybranych szkoleń. Zakres szkoleń 1. Zakres merytoryczny Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia szkoleń z dostarczonego w ramach niniejszego postępowania oprogramowania aplikacyjnego, w co najmniej następującym zakresie obsługi systemu: 1) planowania organizacji oświaty; 2) finansowo – księgowego; 3) kadrowego; 4) płacowego; 5) do wyliczania jednorazowych dodatków uzupełniających zgodnie z art.30 KN; 6) zbierającego dane z systemów dziedzinowych; 7) uczniowskiego; 8) rekrutacji do przedszkoli i szkół; 9) rejestrowania i rozliczania pobytu dziecka w przedszkolu; 10) bibliotecznego; 11) kasy zapomogowo pożyczkowej; 12) stołówkowo-magazynowego; 13) do ewidencji środków trwałych, wyposażenia i inwentaryzacji; 14) dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej; 15) platformy integracyjnej 2. Założenia ogólne 1) szkolenia odbywać się będą w godzinach od godz. 8 do 15 w formie stacjonarnej i on-line; 2) szkolenia nie mogą trwać dłużej niż 6 godzin dziennie; 3) szczegółowy harmonogram realizacji szkoleń należy ustalić z Zamawiającym; 4) Zamawiający zobowiązany jest do zapewnienia sal szkoleniowych do przeprowadzenia przedmiotowych szkoleń na terenie Miasta Tarnobrzega; 5) wymagane jest by szkolenia prowadzone był metodą aktywizującą wszystkich uczestników, przy czym każda osoba powinna mieć do dyspozycji osobne stanowisko komputerowe; 6) grupy powinny liczyć od 10 do 18 osób; 7) w przypadku systemu uczniowskiego sposób organizacji szkoleń, miejsce oraz metody ich przeprowadzenia będą podlegały ustaleniom indywidualnie dla każdej z uruchamianych grup na etapie pisemnego zapotrzebowania na szkolenie 8) w przypadku systemu uczniowskiego możliwość dostarczenia materiałów szkoleniowych w wersji elektronicznej.