2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Obsługa i rozwój Platformy 116sos.pl oferującej bezpłatne wsparcie psychologiczne dla osób dorosłych doświadczających kryzysu”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa i rozwój Platformy 116sos.pl oferującej bezpłatne wsparcie psychologiczne dla osób dorosłych doświadczających kryzysu. 2. Świadczenie przez Wykonawcę usług będzie polegało w szczególności na przeprowadzeniu poniższych działań (szczegółowy wykaz usług opisany jest w Załącznik nr 1 do SWZ-SOPZ, zwanym dalej SOPZ) tj.: 1) W zakresie Etapu 1 – przygotowanie do świadczenia usług; 2) W zakresie Etapu 2 – obsługa i rozwój Platformy; 3) w zakresie Etapu 3 – ewaluacja roczna. 3. Usługi, o których mowa w ust. 2, będą świadczone w formie oraz w granicach określonych przez SOPZ oraz ofertę Wykonawcy, z podziałem na Etapy i Zadania. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ – SOPZ, zwanym dalej „SOPZ”. 5. Termin wykonania zamówienia: 1) Umowa zostaje zawarta na czas określony i obowiązuje od dnia zawarcia Umowy przez 12 miesięcy, lub do wyczerpania całkowitej maksymalnej kwoty wynagrodzenia brutto wskazanej w §7 ust. 1 i 2 Załącznika nr 7 do SWZ – wzoru umowy, zwanego dalej „Umową”, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej (zamówienie podstawowe). 2) Zamawiający w ramach skorzystania z Prawa Opcji 2 może wydłużyć termin realizacji Umowy, jeżeli będzie dysponował środkami na realizację Projektu o maksymalnie 12 miesięcy. Termin określony w zdaniu powyżej liczony będzie od zakończenia realizacji zamówienia podstawowego lub terminu zakończenia zadania określonego w umowie dotacji tj.: 31 maja 2026 r. 3) W przypadku utraty dofinansowania Projektu, w tym spowodowanego zakończeniem Projektu, zmianom podmiotu prowadzącego Projekt, a także rozwiązaniem umowy o dofinansowanie lub jej nieprzedłużeniem, Zamawiający może rozwiązać ze skutkiem natychmiastowym w całości lub części Umowę po uprzednim powiadomieniu Wykonawcy o tym fakcie, przy czym niniejsze wypowiedzenie nie będzie traktowane jako dokonane z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy. 4) Wykonawca zrealizuje Etap 1, o którym mowa w SOPZ w terminie wskazanym w pkt 5 Oferty. Termin ten stanowi kryterium oceny ofert, o którym mowa w Rozdziale XV ust. 3 SWZ. 5) Usługi w zakresie SLA będą świadczone w terminach wskazanych w SOPZ i załącznikach. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości prowadzenia negocjacji w celu ulepszenia treści ofert złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu. 7. Sposób oceny ofert: Zamawiający dokonując wyboru najkorzystniejszej oferty spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, będzie kierował się kryteriami i ich znaczeniem oraz będzie oceniał oferty w ramach kryteriów pt.: ”Cena oferty brutto (C)”oraz „Czas reakcji (CZ)” Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego Oferta uzyska najwyższą liczbę punktów. 8. Na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, zmienionego rozporządzeniem 2022/57, zwanego dalej „Rozporządzeniem 833/2014”, zakazuje się wykonywania zamówienia publicznego z udziałem podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektywy 2014/24/UE, o których mowa w art. 5k tego rozporządzenia w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 144175-2025
Interne Kennung: ZZPiZ.2611.5.2025.28.PKO[APLIK4]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung, 79315000 Sozialforschung
5. Los
Los: LOT-0001