2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prijscodeboek Groenwerkzaamheden Openbare Ruimte
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het uitvoeren van kleinschalige groenwerkzaamheden binnen de gemeente Amersfoort. De in het bestek genoemde aantallen zijn slechts indicatief en vormen geen garantie voor het toekomstige afnamepatroon. Voor de hoeveelheden verwijzen wij u naar het bestek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging.