See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BUDOWA ULICY 8 PUŁKU UŁANÓW W KRAKOWIE
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie ulicy 8 Pułku Ułanów w Krakowie. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa zadania: 1) Zadanie nr 1 - budowa ulicy 8 Pułku Ułanów w podziale na odcinki zgodnie z wydanymi Decyzjami o ZRID: a) odcinek 1: od Zawiłej do rejonu ul. Krępy (Decyzja nr 37/6740.4/2023 z 2 listopada 2023 r.), b) odcinek 3: od rejonu skrzyżowania z ul. Podhalańska i Magnolii do Trasy Łagiewnickiej (Decyzja nr 33/6740.4/2022 z dnia 14 grudnia 2022 r.), c) odcinek 4: od Trasy Łagiewnickiej do skrzyżowania z ul. Brożka, Kapelanka, Grota Roweckiego (Decyzja nr 23/6740.4/2023 z dnia 18 maja 2023 r.). 2) Zadanie nr 2 – budowa sieci wodociągowej (spinającej) wzdłuż projektowanej ulicy 8 Pułku Ułanów zgodnie ze zgłoszeniem z dnia 23 sierpnia 2023 r. 3. Umowa została zawarta dnia 30.09.2024 r. na kwotę w wysokości 33 754 711,70 zł brutto, w tym stawka podatku VAT w wysokości 23%, co stanowi 27 442 855,04 złotych netto.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45236000 Oberbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa ulicy 8 Pułku Ułanów w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie ulicy 8 Pułku Ułanów w Krakowie. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa zadania: 1) Zadanie nr 1 - budowa ulicy 8 Pułku Ułanów w podziale na odcinki zgodnie z wydanymi Decyzjami o ZRID: a) odcinek 1: od Zawiłej do rejonu ul. Krępy (Decyzja nr 37/6740.4/2023 z 2 listopada 2023 r.), b) odcinek 3: od rejonu skrzyżowania z ul. Podhalańska i Magnolii do Trasy Łagiewnickiej (Decyzja nr 33/6740.4/2022 z dnia 14 grudnia 2022 r.), c) odcinek 4: od Trasy Łagiewnickiej do skrzyżowania z ul. Brożka, Kapelanka, Grota Roweckiego (Decyzja nr 23/6740.4/2023 z dnia 18 maja 2023 r.). 2) Zadanie nr 2 – budowa sieci wodociągowej (spinającej) wzdłuż projektowanej ulicy 8 Pułku Ułanów zgodnie ze zgłoszeniem z dnia 23 sierpnia 2023 r. 3. Umowa została zawarta w dniu 30.09.2024 r. Wartość zawartej umowy: 33 754 711,70 zł brutto, w tym stawka podatku VAT 23%, tj. 27 442 855,04 zł netto.