2. Verfahren
Verfahren
Titel: Landelijk - Publiekscampagnes, Bewustwordingscampagnes en Mediadienstverlening ProRail
Beschreibung: Creatief bureau voor publiekscampagnes en bewustwordingscampagnes (Perceel 1) en media-dienstverlening (Perceel 2). Maximale waarde Publiekscampagnes en Bewustwordingscampagnes perceel 1: € 3.600.000 Maximale waarde Mediadienstverlening perceel 2: € 6.840.000 Exclusief BTW en exclusief indexering, prijspeil 2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341100 Werbeberatung, 79341400 Werbekampagnen, 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Publiekscampagnes en bewustwordingscampagnes
Beschreibung: Campagnedienstverlening bestaat uit: • Het ontwikkelen en uitwerken van een strategie voor een overkoepelend parapluconcept ten behoeve van campagnes; • Het ontwikkelen en uitwerken van een parapluconcept, dat (deel)campagnes met elkaar verbindt; • Doorvertaling van het parapluconcept naar ontwikkeling en uitwerking van diverse (publieks)campagnes (landelijk en regionaal) en de productie van alle campagnemiddelen en – materialen; • Ontwikkeling en uitwerking van creatieve concepten t.b.v. bewustwordings- en gedragscampagnes en de productie van alle campagnemiddelen, - en materialen. Dit kunnen op zichzelf staande campagnes zijn, los van het parapluconcept; • Optimaliseren en evalueren van campagnestrategie, concept en de diverse campagnes. Zie het aanbestedingsdossier voor een uitgebreide omschrijving.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd is 3 jaar met 5 maal de optie tot verlenging van 1 jaar. De maximale looptijd is dus 8 jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Mediadienstverlening
Beschreibung: De dienstverlening in perceel 2 bestaat uit: 1. Mediastrategie en media-advies: het opstellen van een strategie/advies over het optimaal inzetten van media om bepaalde doelgroepen en doelstellingen te bereiken, opstellen van KPI’s die aansluiten bij de mediadoelstellingen. Zowel per campagne als overkoepelend. 2. Mediaplanning: voorziet in de planmatige uitwerking van de strategie waarbij aan elk voorgesteld mediumtype een keuze wordt gekoppeld op titelniveau of zenderniveau, doelgroepgrootte per medium worden bepaald, prognoses in relatie tot kosten worden gemaakt en timings worden aangegeven. 3. Media-uitvoering: uitvoering van het opgestelde mediaplan waaronder materiaalbon, inkoop, inrichting, optimalisatie en tussentijdse rapportage. 4. Media-administratie: alle administratieve werkzaamheden die nodig zijn vanaf het opstellen van de procuratie tot en met de betaling van de factuur. 5. Media-evaluatie: evalueren en rapporteren van een campagne alsook het duiden van de resultaten. Zie het aanbestedingsdossier voor een uitgebreide omschrijving.
Interne Kennung: 2