See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ratownik Medyczny Karetka
Beschreibung: 1. Ratownik medyczny - kierowca: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zespołach transportowych o standardach wyposażenia karetki „T” z kompetencjami ratownika medycznego kierowcy określonymi w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 22 czerwca 2023 r. w sprawie medycznych czynności ratunkowych i świadczeń zdrowotnych innych niż medyczne czynności ratunkowe, które mogą być udzielane przez ratownika medycznego. 2. Wykonywanie czynności z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz transportu sanitarnego przez kierowcę z uprawnieniami KPP w zespołach transportowych o standardach wyposażenia karetki „T”.
Interne Kennung: Konkurs 31/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Ratownik medyczny - kierowca: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zespołach transportowych o standardach wyposażenia karetki „T” z kompetencjami ratownika medycznego kierowcy określonymi w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 22 czerwca 2023 r. w sprawie medycznych czynności ratunkowych i świadczeń zdrowotnych innych niż medyczne czynności ratunkowe, które mogą być udzielane przez ratownika medycznego.
Interne Kennung: Konkurs 31/2026 cz1
Los: LOT-0002
Titel: Kierowca KPP
Beschreibung: 2. Wykonywanie czynności z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz transportu sanitarnego przez kierowcę z uprawnieniami KPP w zespołach transportowych o standardach wyposażenia karetki „T”.
Interne Kennung: Konkurs 31/2026 cz2