2. Verfahren
Verfahren
Titel: nabycie subskrypcji na kompleksową usługę w celu utrzymania ciągłości pracy urządzeń zainstalowanych w serwerowni Centrum Usług Informatycznych PG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup subskrypcji na kompleksową usługę w celu utrzymania ciągłości pracy urządzeń zainstalowanych w serwerowni Centrum Usług Informatycznych Politechniki Gdańskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.1 – 2.4 do SWZ stanowiące formularze rzeczowo-cenowe.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup subskrypcji na kompleksową usługę w celu utrzymania ciągłości pracy urządzeń zainstalowanych w serwerowni Centrum Usług Informatycznych Politechniki Gdańskiej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.1 – 2.4 do SWZ stanowiące formularze rzeczowo-cenowe. 3. Zamawiający nie wymaga osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. 4. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W takim przypadku Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 5. Zamawiający nie określa w opisie przedmiotu zamówienia wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz.U. z 2019 r. poz. 1040 z późn. zm.). 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. 7.Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia przez okres wskazany w kolumnach 5 i 6 poszczególnych formularzy rzeczowo – cenowych stanowiących załączniki nr od 2.1. do 2.4. do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak