2. Verfahren
Verfahren
Titel: Portofonie inclusief toebehoren en bijkomende Diensten 2026 t.b.v. de rijksoverheid
Beschreibung: Aanbestedende dienst zoekt een Leverancier die voor twaalf Deelnemers het totaalpakket van Portofonie kan leveren, alsmede het hiermee samenhangede Onderhoud en de aanverwante Dienstverlening. Zij wenst hiervoor één Leverancier te contracteren voor zowel het Leveren, het Onderhoud als ook de bijbehorende Dienstverlening. De geraamde waarde voor deze Opdracht is vastgesteld op een bedrag van €2.600.000,- exclusief btw. Dit bedrag is gebaseerd op: De huidige afname Indexatie van de huidige prijzen Inschatting van de verwachte afname van Deelnemers Een afname over een periode van de gehele maximale contractduur, te weten 72 maanden. De maximale afname voor deze Opdracht is vastgesteld op 175% van de geraamde totaalafname wat resulteert in een bedrag van €4.550.000,- exclusief btw. De reden om hier 175% te hanteren is dat het onduidelijk is wat de exacte omvang is van Leveringen en Dienstverlening en het op voorhand niet te voorspellen is welke kosten er voortkomen uit Onderhoud en/of wat de exacte levensduur van Producten is. Verder onderzoeken enkele Deelnemers om gedurende de looptijd van deze Overeenkomst over te schakelen naar andere typen Portofonie-netwerken en Portofonie-installaties wat gevolgen heeft voor de aan te schaffen Producten en uit te voeren Dienstverlening. Ook de introductie van nieuwe ontwikkelingen en/of de deelname aan pilots, kunnen het vervangen van huidige portofoons en/of Portofonie-netwerken en Portofonie-installaties noodzaken, et cetera. Dit is meegewogen in de ruimte voor de maximale afname om zo het onverhoopt vroegtijdig bereiken van de maximale waarde te voorkomen. De Overeenkomst kan door Koper kosteloos worden opgezegd met een opzegtermijn van één maand indien de maximale omvang is bereikt of deze door een eerstvolgende opdrachtverstrekking wordt overschreden, zonder dat daardoor enig recht op schadevergoeding ontstaat.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie beschrijvend document.