2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Inhuur Onderwijzend Personeel
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de inhuur van Onderwijzend Personeel voor Stichting Regionaal Opleidingencentrum Ter AA. Via dit DAS wordt op rechtmatige wijze onderwijzend personeel ingehuurd op detacheringsbasis uitgaande van een uurtarief, dat niet middels de reeds aanbestede raamovereenkomsten met uitzendbureaus (perceel 1) en detacheerders (perceel 2) kan worden gecontracteerd. Onder onderwijzend personeel wordt verstaan: docenten, instructeurs, trainers/begeleiders. De inzet van surveillanten is geen onderdeel van de scope van dit DAS. Opdrachtgever houdt zich het recht voor om een lopende uitvraag in dit DAS terug te trekken als deze middels een ander kanaal is ingevuld. Middels dit DAS wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inhuur van Onderwijzend Personeel dat nodig is voor een organisatie als Stichting Regionaal Opleidingencentrum Ter AA met 3280 leerlingen en 370 medewerkers (2019).
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: DAS Inhuur Onderwijzend Personeel
Interne Kennung: 1