2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego spełniającego wymagania normy SDIP-27 Level A oraz zasilaczy awaryjnych UPS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego spełniającego wymagania norm SDIP-27 Level A oraz zasilaczy awaryjnych UPS, tj.: 1) Zestaw komputerowy stacjonarny - stacja robocza + monitor + klawiatura + mysz + słuchawki – spełniający wymagania norm NATO serii SDIP-27 Level A + zasilacz awaryjny UPS – 8 kpl, 2) Drukarka laserowa A4 monochromatyczna – spełniająca wymagania norm NATO serii SDIP- 27 LEVEL A – 5 szt., 3) Drukarka laserowa A4 kolor – spełniająca wymagania norm NATO serii SDIP- 27 LEVEL A – 7 szt., 4) Urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor – spełniające wymagania norm NATO serii SDIP- 27 LEVEL A – 1 szt., 5) Zewnętrzny moduł portów USB + czytnik kart 14 w 1 – spełniający wymagania norm NATO serii SDIP- 27 LEVEL A – 2 szt Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa Projekt umowy – Załącznik nr 2 do SWZ oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ (Załącznik nr 1 do projektu umowy). 2. Wykonawca dokona dostawy i wniesienia sprzętu do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń 9 (dziewięciu) powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury – zgodnie z „Wykazem sprzętu dla powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury”, stanowiącym Załącznik nr 6 do umowy, oraz zapewni wszystkie niezbędne kable zasilające i sygnałowe, złącza, przejściówki itp. konieczne do prawidłowego podłączenia i uruchomienia dostarczonego sprzętu. 3. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i nieobciążony prawami na rzecz osób trzecich, wyprodukowany nie wcześniej niż w roku 2026, sprawny technicznie oraz musi spełniać wymagania określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. Sprzęt musi zostać dostarczony wraz z certyfikatami, licencjami, deklaracjami zgodności CE, kartami gwarancyjnymi oraz instrukcjami w języku polskim lub języku angielskim. Sprzęt musi być dostarczony w oryginalnych opakowaniach producenta, na których widoczne będzie logo i nazwa producenta, opis zawartości i numer katalogowy. 4. Wykonawca udzieli 36-miesięcznej gwarancji na dostarczony sprzęt na warunkach określonych w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. W sytuacji, gdy okres gwarancji udzielonej przez producenta jest dłuższy od gwarancji udzielonej przez Wykonawcę, obowiązującym będzie okres gwarancji udzielonej przez producenta
Interne Kennung: 1001-10.261.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia, spełniana warunków udziału w postępowaniu. Pozostałe informacja zawarte w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego spełniającego wymagania normy SDIP-27 Level A oraz zasilaczy awaryjnych UPS.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego spełniającego wymagania norm SDIP-27 Level A oraz zasilaczy awaryjnych UPS, tj.: 1) Zestaw komputerowy stacjonarny - stacja robocza + monitor + klawiatura + mysz + słuchawki – spełniający wymagania norm NATO serii SDIP-27 Level A + zasilacz awaryjny UPS – 8 kpl, 2) Drukarka laserowa A4 monochromatyczna – spełniająca wymagania norm NATO serii SDIP- 27 LEVEL A – 5 szt., 3) Drukarka laserowa A4 kolor – spełniająca wymagania norm NATO serii SDIP- 27 LEVEL A – 7 szt., 4) Urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor – spełniające wymagania norm NATO serii SDIP- 27 LEVEL A – 1 szt., 5) Zewnętrzny moduł portów USB + czytnik kart 14 w 1 – spełniający wymagania norm NATO serii SDIP- 27 LEVEL A – 2 szt. 2. Wykonawca dokona dostawy i wniesienia sprzętu do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń 9 (dziewięciu) powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury – zgodnie z „Wykazem sprzętu dla powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury”, stanowiącym Załącznik nr 6 do umowy, oraz zapewni wszystkie niezbędne kable zasilające i sygnałowe, złącza, przejściówki itp. konieczne do prawidłowego podłączenia i uruchomienia dostarczonego sprzętu. 3. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i nieobciążony prawami na rzecz osób trzecich, wyprodukowany nie wcześniej niż w roku 2026, sprawny technicznie oraz musi spełniać wymagania określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. Sprzęt musi zostać dostarczony wraz z certyfikatami, licencjami, deklaracjami zgodności CE, kartami gwarancyjnymi oraz instrukcjami w języku polskim lub języku angielskim. Sprzęt musi być dostarczony w oryginalnych opakowaniach producenta, na których widoczne będzie logo i nazwa producenta, opis zawartości i numer katalogowy. 4. Wykonawca udzieli 36-miesięcznej gwarancji na dostarczony sprzęt na warunkach określonych w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. W sytuacji, gdy okres gwarancji udzielonej przez producenta jest dłuższy od gwarancji udzielonej przez Wykonawcę, obowiązującym będzie okres gwarancji udzielonej przez producenta.