2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wirówki laboratoryjnej dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wirówki laboratoryjnej, zwanej dalej „sprzętem”, dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 42931100-2 (wirówki laboratoryjne i akcesoria). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 4. Zamówienie obejmuje dostawę, montaż oraz uruchomienie sprzętu. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Katedra Genetyki Ewolucyjnej i Biosystematyki, ul. Wita Stwosza 59, 80-308 Gdańsk, pok. B108. 6. Zamawiający informuje, że zakup będzie finansowany w ramach subwencji ministerialnej 2025, tytuł projektu: „Integratywne badania bioróżnorodności wybranych grup organizmów”, numer zadania: 531-D200-D895-25. 7. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 5B10.291.1.98.2025.JZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001