2. Verfahren
Verfahren
Titel: E591 - Rekonstrukce ÚCHV - nové čiření CCHO
Beschreibung: Předmětem a účelem Veřejné zakázky je možnost čiření vody s obsahem 8 mg/l NL (nerozpustných látek) a vyšším. Předmětem Veřejné zakázky je zpracování dokumentační části a následná realizace formou kompletní dodávky „na klíč“, která zahrnuje demontáž stávající technologie čiřičů, sanaci betonových čiřičů, dodávku a montáž nové technologie čiření vč. souvisejících dopadů do části elektro a SKŘ, doplnění několika měření chemických parametrů, instalaci několika armatur a rekonstrukci systému dávkování síranu železitého, včetně provedení příslušných technických kontrol, testů a zkoušek a uvedení do provozu. Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž provedení všech vyvolaných a dalších souvisejících úprav na dotčených zařízeních, konstrukcích a systémech.
Interne Kennung: N006/22/V00021097
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, konkrétně změnu termínů. Podmínky pro tuto změnu a její obsah jsou uvedeny v ZD části 3- Návrh smlouvy.