2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees Openbare Aanbesteding - Arbodienstverlening
Beschreibung: Stichting WIJ Groningen (hierna: WIJ Groningen) heeft het voornemen één opdrachtnemer te contracteren voor de uitvoering van arbodienstverlening. De opdracht heeft tot doel WIJ Groningen te ondersteunen bij de uitvoering en verdere doorontwikkeling van haar preventie‑, inzetbaarheids‑ en verzuimbeleid, passend bij het eigen‑regiemodel en de gedragsmatige visie op inzetbaarheid en verzuim, en bij de ontwikkelfase waarin de organisatie zich bevindt. Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 836.000. De maximale waarde bedraagt €936.000,- exclusief BTW. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan deze raming.
Interne Kennung: WIJ-2026-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een looptijd van twee jaar, met ingang van 1 januari 2027 en eindigt op 31 december 2028. De raamovereenkomst kan maximaal éénmaal twee jaar worden verlengd.