2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zefektivnění systému odpadového hospodářství v obci Těrlicko
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění služeb v oblasti nakládání s odpady v katastrálním území obce Těrlicko, jejichž hlavním účelem je zefektivnění sytému odpadového hospodářství obce.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zefektivnění systému odpadového hospodářství v obci Těrlicko
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Cena může být měněna výhradně způsobem uvedeným v bodě 1 a 2. Jakákoli jiná změna ceny je možná pouze postupem dle příslušných ustanovení ZZVZ: 1. Roční indexace ceny (CPI) Smluvní cena za plnění dle smlouvy může být jednou ročně upravena o míru inflace odpovídající přírůstku průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (CPI) za Českou republiku za předchozí kalendářní rok, zveřejněného Českým statistickým úřadem. Úprava ceny: • může být uplatněna nejdříve od 1. 2. 2028, • provádí se na základě písemného oznámení dodavatele doručeného objednateli, • nabývá účinnosti od prvního dne kalendářního měsíce následujícího po doručení oznámení. V případě záporné hodnoty indexu se cena odpovídajícím způsobem sníží. Neuplatní-li dodavatel právo na úpravu ceny v příslušném kalendářním roce, nelze jej uplatnit zpětně. Roční úprava ceny dle tohoto článku je omezena maximálně na ±10 % původní roční ceny sjednané ke dni uzavření smlouvy. 2. Změna ceny z důvodu změny právních předpisů Dojde-li v průběhu trvání smlouvy ke změně právních předpisů, která má přímý a prokazatelný dopad na náklady plnění této smlouvy, (změna sazby DPH, zavedení nových veřejnoprávních odvodů nebo povinností v oblasti odpadového hospodářství), je dodavatel oprávněn požadovat odpovídající úpravu ceny v rozsahu prokazatelného dopadu této změny. Dodavatel je povinen: • změnu řádně doložit, • předložit výpočet dopadu, • umožnit objednateli kontrolu podkladů. Úprava ceny se v tomto případě provede pouze v rozsahu objektivně prokázaného zvýšení nebo snížení nákladů.