2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybudování komunitního DOZP v lokalitě Jaroměř, PZ, DBP, DUR, DSP, DPS, AD
Beschreibung: Předmětem zakázky je provedení projekčních prací ve všech stupních PZ , DBP, DUR, DSP, DPS, PD interiéru, AD a získání pravomocného stavebního povolení objektu domova pro osoby se zdravotním postižením (dále jen DOZP) s celkovou kapacitou 18 lůžek, tj. vybudování zázemí pro poskytování pobytové služby sociální péče komunitního charakteru pro cílovou skupinu osob s mentálním a kombinovaným postižením s potřebou vysoké míry podpory, včetně provedení geodetického zaměření pozemku, výškopis, polohopis atd. vše v souladu s požadavky uvedenými v přílohách ZD.
Interne Kennung: 1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s § 100 zákona si zadavatel vyhrazuje právo změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, a to na nové služby, spočívající v: 1. aktualizaci PD na budoucí dotační podmínky, které v tuto chvíli nejsou známy, přičemž tato aktualizace musí být provedena také v souladu s dostupnými dokumenty pro aplikaci Zelené dohody pro Evropu, (Green deal): https://ec.europa.eu/info/strategy/priorities-2019-2024/european-green-deal_cs. A / NEBO 2. aktualizaci soupisu stavebních prací, dodávek a služeb včetně výkazu výměr jednotlivých položek PD.