See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa stanowisk badawczych etap 3 - Dostawa sprzętu laboratoryjnego – wyposażenie stanowiska S4 do badań nad dobrostanem zwierząt inwentarskich
Beschreibung: Dostawa, instalacja, uruchomienie sprzętu laboratoryjnego z wyposażeniem: S4.9 – Mobilny spektrometr emisyjny do bezpośredniej spektrometrii mas z wyposażeniem dla ITP – PIB w Falentach LBTBR Oddział w Poznaniu
Interne Kennung: P-12/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433210 Emissionsspektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „Dostawa, instalacja, uruchomienie sprzętu laboratoryjnego z wyposażeniem: S4.9 – Mobilny spektrometr emisyjny do bezpośredniej spektrometrii mas z wyposażeniem dla ITP – PIB w Falentach LBTBR Oddział w Poznaniu