358051-2026 - Ergebnis
Tschechien – Datenerfassung – ZAJIŠŤOVÁNÍ VÝBĚROVÉHO ŠETŘENÍ DATOVÉ SÍTĚ PRO UDRŽITELNOST ZEMĚDĚLSKÝCH PODNIKŮ ČR (FSDN)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAJIŠŤOVÁNÍ VÝBĚROVÉHO ŠETŘENÍ DATOVÉ SÍTĚ PRO UDRŽITELNOST ZEMĚDĚLSKÝCH PODNIKŮ ČR (FSDN)
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení každoročního sledování výrobně-ekonomických, environmentálních a sociálních údajů zemědělských podnikatelů podle jednotné metodiky Datové sítě pro udržitelnost zemědělských podniků (dále jen „FSDN“), na základě závazné legislativy EU, v předepsané formě a v požadovaných termínech, včetně zabezpečení kontrol a oprav předávaných údajů podle požadavků objednatele, ale i zjištěných kontrolních hlášení ze systému FSDN EU v letech 2026 až 2029. Celkový rozsah šetření na budoucí období 2026-2029 (kdy bude probíhat šetření k datům za roky 2025-2028) je každoročně 1400 zemědělských podnikatelů z toho 600 právnických osob a 800 fyzických osob. Tento počet je stanoven jako maximální, který zadavatel není po dobu plnění veřejné zakázky povinen vyčerpat Podrobná specifikace předmětu plnění je vymezena v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Závazný návrh „Rámcová dohoda k zajišťování výběrového šetření Datové sítě pro udržitelnost zemědělských podniků ČR (FSDN)“, včetně příloh (dále také jen „Dohoda“ nebo „Rámcová dohoda“).
Interne Kennung6/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72313000 Datenerfassung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
LosLOT-0002
TitelČást 2 – Šetření FSDN ČR – právnické osoby
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení každoročního sledování výrobně-ekonomických, environmentálních a sociálních údajů zemědělských podnikatelů podle jednotné metodiky Datové sítě pro udržitelnost zemědělských podniků (dále jen „FSDN“), na základě závazné legislativy EU, v předepsané formě a v požadovaných termínech, včetně zabezpečení kontrol a oprav předávaných údajů podle požadavků objednatele, ale i zjištěných kontrolních hlášení ze systému FSDN EU v letech 2026 až 2029. Celkový rozsah šetření na budoucí období 2026-2029 (kdy bude probíhat šetření k datům za roky 2025-2028) je každoročně 600 zemědělských podnikatelů (600 právnických osob). Tento počet je stanoven jako maximální, který zadavatel není po dobu plnění veřejné zakázky povinen vyčerpat Podrobná specifikace předmětu plnění je vymezena v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Závazný návrh „Rámcová dohoda k zajišťování výběrového šetření Datové sítě pro udržitelnost zemědělských podniků ČR (FSDN)“, včetně příloh (dále také jen „Dohoda“ nebo „Rámcová dohoda“).
Interne Kennungčást 2