2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw IKC Sint Nicolaasga
Beschreibung: CBO Meilân en Bisschop Müller Stichting (aanbestedende dienst) zijn voornemens om in Sint Nicolaasga een nieuw schoolgebouw te realiseren. De selectie van een bouwkundig en installatietechnisch aannemer t.b.v. de realisatie van dit nieuwe schoolgebouw wordt voltrokken middels een niet-openbare Europese aanbestedingsprocedure. Nieuwbouw van een twee-laags schoolgebouw met een omvang van ca. 2.457 m² bvo.
Interne Kennung: 1-314
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - bouwkundig
Beschreibung: Nieuwbouw (I) KC Sint Nicolaasga, perceel 1 (bouwkundig) Zie selectieleidraad. Nieuwbouw schoolgebouw met een opp. van ca. 2.457 m² bvo.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - installatietechnisch
Beschreibung: Nieuwbouw (I) KC Sint Nicolaasga, perceel 2 (installatietechnische werkzaamheden). Nieuwbouw van een schoolgebouw met een omvang van ca. 2.457 m² bvo.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - combinatie bouwkundig installatietechnisch
Beschreibung: Nieuwbouw van het (I) KC Sint Nicolaasga, perceel 3 (combinatie van bouwkundige en installatietechnische werkzaamheden perceel 1 en perceel 2) Nieuwbouw van een onderwijs gebouw met een omvang van ca. 2.457 m² bvo.
Interne Kennung: 3