35814-2026 - Ergebnis
Polen – Privatkunden-Dienstleistungen im elektronischen Handel – Świadczenie usług w zakresie prowadzenia przez GOT sprzedaży Biletu Elektronicznego dla posiadaczy Gdańskiej Karty Mieszkańca zintegrowanej z Systemem FALA i Karty Turysty
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie prowadzenia przez GOT sprzedaży Biletu Elektronicznego dla posiadaczy Gdańskiej Karty Mieszkańca zintegrowanej z Systemem FALA i Karty Turysty
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie prowadzenia przez GOT sprzedaży za pośrednictwem sieci Internet, Biletu Elektronicznego dla posiadaczy Gdańskiej Karty Mieszkańca zintegrowanej z Systemem FALA i Karty Turysty
Interne KennungZP/18/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66151100 Privatkunden-Dienstleistungen im elektronischen Handel
5. Los
LosLOT-0001
Titelusług w zakresie prowadzenia przez GOT sprzedaży za pośrednictwem sieci Internet, Biletu Elektronicznego dla posiadaczy Gdańskiej Karty Mieszkańca zintegrowanej z Systemem FALA i Karty Turysty
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie prowadzenia przez GOT sprzedaży za pośrednictwem sieci Internet, Biletu Elektronicznego dla posiadaczy Gdańskiej Karty Mieszkańca zintegrowanej z Systemem FALA i Karty Turysty”