358152-2026 - Wettbewerb
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Obnova a zajištění provozu systému pro správu zranitelností 2026+
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova a zajištění provozu systému pro správu zranitelností 2026+
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění kontinuity provozu systému pro správu a testování zranitelností a shody nastavení, včetně zajištění licencí, tvorby dokumentace, školení a maintenance (servisní podpory výrobce) po dobu 60 měsíců ode dne zahájení poskytování plnění. Licenční pokrytí bude zajištěno prostřednictvím produktu Rapid7 InsightVM / Nexpose, implementovaném v prostředí zadavatele, pro minimálně 1500 zařízení, v období od 16. 09. 2026 do 15. 09. 2031. Řešení dále obsahuje službu Podpora dle specifikace, která zajišťuje provoz řešení pro řízení zranitelností a shody nastavení, včetně zajištění této funkcionality v datových centrech zadavatele a centrální správy celého řešení dle specifikace uvedené v závazném textu návrhu smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace). Předmět veřejné zakázky a veškeré obchodní, platební a technické podmínky jsou vymezeny v Závazném textu návrhu smlouvy.
Interne KennungP26V00000457
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001