See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy art. spożywczych na potrzeby Aresztu Śledczego w Szczecinie i Oddziału Zewnętrznego w Stargardzie Aresztu Śledczego w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy art. spożywczych do Aresztu Śledczego w Szczecinie i Oddziału Zewnętrznego w Stargardzie Aresztu Śledczego w Szczecinie. Zamówienie podzielone jest na części: PAKIET 1 – CUKIER, PAKIET 2 – NABIAŁ, PAKIET 3 – MLEKO W PROSZKU, PAKIET 4 – JAJA KURZE, PAKIET 5 - PIECZYWO, PAKIET 6 – WARZYWA, PAKIET 7 – ZIEMNIAKI, PAKIET 8 – KISZONKI, PAKIET 9 – OWOCE, PAKIET 10 – PRZYPRAWY, ZUPY I SOSY W PROSZKU, WODA MINERALNA, PRZETWORY WARZYWNE PAKIET 11 – WARZYWA MROŻONE, PAKIET 12 – DANIA MROŻONE, PAKIET 13 – MIĘSO DROBIOWE, PAKIET 14 –WĘDLINY DROBIOWE. PAKIET 15 – MIĘSO WIEPRZOWO-WOŁOWE, PAKIET 16 –WĘDLINY WIEPRZOWO-WOŁOWE.
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia podyktowana jest koniecznością zachowania ciągłości dostaw art. spożywczych przeznaczonych do przygotowywania posiłków dla osadzonych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - CUKIER
Beschreibung: Cukier biały, klasa 1, 8000 kg
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025 - PAKIET 1
Haupteinstufung (cpv): 15831200 Weißzucker
Menge: 8 000 Kilogramm
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - NABIAŁ
Beschreibung: 1. Twaróg chudy, hermetycznie, pakowany, o przedłużonym terminie ważności (kostka 200 g), 4000 kg. 2. Serek bez cukru typu „wiejski” (kubek 150 g), 300 kg. 3. Wyrób seropodobny w bloku, twardy, 800 kg. 4. Kostka topiona (produkt seropodobny, topiony, kostka 100 g), 300 kg. 5. Jogurt owocowy, różne smaki (opakowanie nie mniejsze niż 100 g, nie większe niż 150 g – jednakowa gramatura przy każdej dostawie), 1000 kg. 6. Jogurt naturalny „bez cukru” (opakowanie nie mniejsze niż 100 g, nie większe niż 150 g – jednakowa gramatura przy każdej dostawie), 1000 kg. 7. Jogurt naturalny "bez cukru" (opakowanie nie mniejsze niż 300 g, nie większe niż 500 g – jednakowa gramatura przy każdej dostawie), 500 kg. 8. Serek fromage, (opakowanie nie mniejsze niż 80 g, nie większe niż 100 g, jednakowa gramatura przy każdej dostawie, różne smaki), 800 kg.
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025 - PAKIET 2
Haupteinstufung (cpv): 15542100 Hüttenkäse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15544000 Hartkäse, 15542200 Weichkäse, 15551320 Joghurt mit Geschmack, 15551310 Naturjoghurt, 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 - MLEKO W PROSZKU
Beschreibung: 1. Mleko w proszku, odtłuszczone, 1200 kg.
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025 - PAKIET 3
Haupteinstufung (cpv): 15511700 Milchpulver
Menge: 1 200 Kilogramm
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - JAJA KURZE
Beschreibung: 1. Jaja kurze, klasa 1B, rozmiar M (53-63 g), 12500 szt.
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025 - PAKIET 4
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Menge: 12 500 Stück
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 - PIECZYWO
Beschreibung: 1. Chleb pszenno-żytni (krojony, pakowany w folię) o gramaturze 200 g, z datą przydatności do spożycia – min. 4 dni od dnia dostawy – zaznaczoną na każdym bochenku, 100000 kg. 2. Chleb pszenny świeży (krojony, pakowany w folię), o gramaturze 200 g, z datą przydatności do spożycia – min. 4 dni od dnia dostawy – zaznaczoną na każdym bochenku, 35000 kg. 3. Chleb razowy świeży (krojony, pakowany w folię), o gramaturze 200 g, z datą przydatności do spożycia – min. 4 dni od dnia dostawy – zaznaczoną na każdym bochenku, 3500 kg. 4. Bułka tarta (luz), 300 kg. 5. Sucharki (pakowane, o gramaturze 25 g, jedna sztuka), 20 kg.
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025 - PAKIET 5
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15821150 Zwieback
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 - WARZYWA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Burak ćwikłowy, 25000 kg. 2. Cebula, 30000 kg. 3. Kapusta biała, 25000 kg. 4. Marchew, 100000 kg. 5. Pietruszka (korzeń), 20000 kg. 6. Por, 15000 kg. 7. Seler (korzeń), 20000 kg.
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025 - PAKIET 6
Haupteinstufung (cpv): 03221111 Rote Beete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221113 Zwiebeln, 03221410 Kohl, 03221112 Karotten, 03221110 Wurzelgemüse, 03221300 Blattgemüse
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 - ZIEMNIAKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Ziemniaki 250000 kg.
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025 - PAKIET 7
Haupteinstufung (cpv): 03221110 Wurzelgemüse
Menge: 250 000 Kilogramm
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 - KISZONKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Kapusta kiszona, 12000 kg. 2. Ogórek kiszony, 2000 kg.
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025 - PAKIET 8
Haupteinstufung (cpv): 15331142 Verarbeiteter Kohl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331000 Verarbeitetes Gemüse
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 - OWOCE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Jabłka, 15000 kg.
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025 - PAKIET 9
Haupteinstufung (cpv): 03222321 Äpfel
Menge: 15 000 Kilogramm
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 - PRZYPRAWY, ZUPY I SOSY W PROSZKU, WODA MINERALNA, PRZETWORY WARZYWNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Cynamon, 40 kg. 2. Czosnek granulowany, 120 kg. 3. Koper suszony, 100 kg. 4. Liść laurowy, 120 kg. 5. Ziele angielskie, 120 kg. 6. Majeranek, 250 kg. 7. Bazylia, 50 kg. 8. Ocet, 400 litrów. 9. Pieprz czarny mielony, 500 kg. 10. Papryka mielona ostra, 500 kg. 11. Sól spożywcza, 3500 kg. 12. Rosół drobiowy w proszku (baza), 600 kg. 13. Żurek w proszku (baza), 600 kg. 14. Sos pieczarkowy w proszku, 500 kg. 15. Barszcz czerwony w proszku, 600 kg. 16. Barszcz biały w proszku, 600 kg. 17. Sos boloński (na bazie koncentratu pomidorowego), 600 kg. 18. Ketchup butelka lub słoik, 200 kg. 19. Woda mineralna niegazowana (but. 1 litr), 20000 litrów. 20. Wafle ryżowe, bezglutenowe, 800 kg. 21. Kasza gryczana, 400 kg.
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025 - PAKIET 10
Haupteinstufung (cpv): 15872000 Kräuter und Gewürze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15870000 Würzmittel, 15871000 Essig; Soßen; Gewürzmischungen; Senfmehl; zubereiteter Senf, 15871110 Essig oder Ersatz, 15872100 Pfeffer, 15872400 Salz, 15891400 Suppen, 15871260 Soßen, 15871230 Tomatenketchup/Paradeiserketchup, 15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse, 15981000 Mineralwasser, 15614000 Verarbeiteter Reis, 15613000 Getreidekornerzeugnisse
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 - WARZYWA MROŻONE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Kalafior (mrożony), 500 kg. 2. Brokuł (mrożony), 200 kg. 3. Szpinak (mrożony), 200 kg. 4. Włoszczyzna (mrożona), 700 kg.
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025 - PAKIET 11
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 - DANIA MROŻONE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Pierogi z kapustą i grzybami (mrożone), 300 kg. 2. Pierogi ruskie (mrożone), 500 kg.
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025 - PAKIET 12
Haupteinstufung (cpv): 15851000 Mehlwaren
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 - MIĘSO DROBIOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Mięso mielone drobiowe (świeże, garmażeryjne, pakowane w opakowania foliowe hermetycznie zamknięte), 2100 kg. 2. Korpusy drobiowe (świeże), 1000 kg. 3. Ćwiartka z kurczaka, ze skórą (świeże), 2500 kg. 4. Kurczak piersi bez skóry (element tuszki kurczaka obejmujący mięsień piersiowo powierzchniowy bez kości, świeży), 100 kg.
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025 - PAKIET 13
Haupteinstufung (cpv): 15112100 Frisches Geflügel
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 - WĘDLINY DROBIOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Pieczeń drobiowa (wyrób w postaci bloku, zapieczony, średnio tłusty), 5000 kg. 2. Kiełbasa mortadela drobiowa (homogenizowana, bez widocznych oznak tłuszczu, lekko wyczuwalny smak przypraw, wyczuwalny smak mięsa drobiowego i przypraw), 5000 kg. 3. Mielonka drobiowa (średnio rozdrobniona, wyczuwalny smak mięsa drobiowego i przypraw), 5000 kg. 4. Kiełbasa mazurska z indyka (średnio rozdrobniona, bez widocznych oznak tłuszczu, osłonka z jelita cienkiego, z widocznymi na przekroju drobnymi kawałkami mięsa, wyczuwalny smak mięsa i przypraw), 2000 kg. 5. Przysmak koperkowy (średnio rozdrobniony wyrób parzony z dodatkiem kopru, osłonka sztuczna), 2000 kg. 6. Kiełbasa kanapkowa drobiowa (średnio rozdrobniona, bez widocznych oznak tłuszczu, osłonka z jelita cienkiego lub sztuczna, z widocznymi na przekroju drobnymi kawałkami mięsa), 2000 kg. 7. Kiełbasa familijna drobiowa (średnio rozdrobniona, wyczuwalny smak przypraw, wyczuwalny smak mięsa), 2000 kg. 8. Kiełbasa litewska drobiowa (grubo rozdrobniona, osłonka jelitowa, z widocznymi na przekroju kawałkami mięsa), 2000 kg.
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025 - PAKIET 14
Haupteinstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15 - MIĘSO WIEPRZOWO-DROBIOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Mięso mielone wieprzowo – wołowe (świeże, garmażeryjne, pakowane w opakowania foliowe hermetycznie zamknięte), 4000 kg. 2. Mięso wieprzowe schab (bez kości, świeże), 300 kg. 3. Kości spożywcze (wieprzowe, wędzone), 3000 kg. 4. Mięso wieprzowe łopatka (bez kości, świeże), 4000 kg. 5. Szynka wieprzowa (bez kości, świeża), 500 kg. 6. Wątroba wieprzowa (świeża), 13000 kg. 7. Kaszanka (z kaszy gryczanej lub jęczmiennej, w sztucznej osłonce lub naturalnym jelicie, świeża), 7000 kg. 8. Smalec, 2500 kg. 9. Słonina wieprzowa (świeża), 20000 kg.
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025 - PAKIET 15
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15114000 Innereien, 15131134 Blutwürste, 15412100 Tierfette
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16 - WĘDLINY WIEPRZOWO-WOŁOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Salceson (wyrób podrobowy, z widocznymi kawałkami mięsa), 5000 kg. 2. Kiełbasa zwyczajna (średnio rozdrobniona, bez widocznych oznak tłuszczu, wyczuwalny smak i zapach mięsa i przypraw), 10000 kg. 3. Kiełbasa mortadela z dodatkami typu papryka, pieczarki (homogenizowana, bez widocznych oznak tłuszczu, wyczuwalny smak przypraw, wyczuwalny smak mięsa i przypraw), 5000 kg. 4. Kiełbasa mortadela wieprzowa (homogenizowana, bez widocznych oznak tłuszczu, wyczuwalny smak mięsa i przypraw), 5000 kg. 5. Mielonka tyrolska (średnio rozdrobniona, lekko widoczne oznaki tłuszczu, wyczuwalny smak mięsa), 5000 kg. 6. Kiełbasa biała parzona (średnio rozdrobniona, w osłonce naturalnej), 200 kg. 7. Kiełbasa tatrzańska (średnio rozdrobniona, osłonka z jelita cienkiego, z widocznymi na przekroju drobnymi kawałkami mięsa), 2000 kg. 8. Kiełbasa podwawelska (średnio rozdrobniona, podsuszana, z widocznymi na przekroju średnimi kawałkami mięsa, lekko wyczuwalny smak przypraw), 2000 kg. 9. Kiełbasa toruńska (średnio rozdrobniona, osłonka z jelita cienkiego, z widocznymi na przekroju drobnymi kawałkami mięsa), 2000 kg. 10. Kiełbasa wolińska (średnio rozdrobniona, w osłonce naturalnej, z widocznymi na przekroju drobnymi kawałkami mięsa), 6000 kg. 11. Pieczeń rzymska (wyrób w postaci bloku, zapieczony, średnio tłusty), 5000 kg. 12. Pasztetowa zwyczajna (świeża), 5000 kg. 13. Kiełbasa debreczyńska (średnio rozdrobniona, osłonka z jelita cienkiego lub sztuczna, z widocznymi na przekroju drobnymi kawałkami mięsa), 2000 kg. 14. Kiełbasa rawska (grubo rozdrobniona, osłonka jelitowa, z widocznymi na przekroju kawałkami mięsa), 2000 kg.
Interne Kennung: D/Kw.2232.2.2025 - PAKIET 16
Haupteinstufung (cpv): 15131134 Blutwürste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste, 15131310 Pastete