2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteampartner MFA Ouddorp
Beschreibung: De werkzaamheden van de bouwteampartner voor de realisatie van het werk ‘MFA Ouddorp’. De opdracht is verdeeld in twee fasen: de bouwteamfase en, bij het succesvol afsluiten van fase 1 middels een door beide partijen ondertekende aannemingsovereenkomst, het verzorgen van fase 2 de uitvoering van het werk ‘MFA Ouddorp’. Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1