See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti
Beschreibung: Sběr dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti ČR (ISSDS ČR) je organizovaný odborem silniční databanky a NDIC Ostrava. Jedná se o průběžný a nepřerušený sběr dat registru stavební činnosti (RSČ), pasportizačního popisu komunikací (PPK), popisu křižovatek (PK) a konstrukčních vrstev vozovek (KV). Dodavatelé této služby rovněž zabezpečují metodickou pomoc jednotlivým majetkovým správcům silnic (Správy a Závody ŘSD ČR, okresní a krajské SÚS), kontrolu dat pasportizačního popisu komunikací, popisu křižovatek, konstrukčních vrstev vozovek a udržování jejich aktuálního stavu. Dodávka požadovaných dat je vysoce specializovaná činnost, která probíhá souběžně v čase v jednotlivých regionech, proto ji není ideální provádět z jednoho centra. Činnost dále vyžaduje podrobnou znalost sledovaných silnic daného regionu, systematickou činnost, dlouhodobé zaškolení, pravidelná školení, zkušenosti se sběrem dat a v neposlední řadě speciální vybavení a úpravu měřícího vozidla. Data výše uvedených činností budou mimo jiné využívány pro plánovaný a postupně zaváděny SHV (systém hospodaření s vozovkou). ČR je rozdělena na 7 reportérských regiónů takto: 1. Středočeský region. 2. Jihočeský region. 3. Západočeský region 4. Severočeský region. 5. Východočeský region. 6. Jihomoravský region. 7. Severomoravský region. Z těchto 7 reportérských regiónů se letos bude soutěžit 5 regiónů, ve kterých končí v roce 2023 stávající smlouvy: 1. Středočeský region. 2. Severočeský region. 3. Východočeský region. 4. Jihomoravský region. 5. Severomoravský region.
Vorherige Bekanntmachung: 47409-2022
Interne Kennung: 97ZA-000940
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72313000 Datenerfassung
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti 5. Severomoravský region
Beschreibung: Sběr dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti ČR (ISSDS ČR) je organizovaný odborem silniční databanky a NDIC Ostrava. Jedná se o průběžný a nepřerušený sběr dat registru stavební činnosti, pasportizačního popisu komunikací, popisu křižovatek a konstrukčních vrstev vozovek na dobu 48 měsíců.
Interne Kennung: 5/97ZA-000945
Los: LOT-0006
Titel: Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti 4. Jihomoravský region
Interne Kennung: 4/97ZA-000944
Los: LOT-0005
Titel: Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti 3. Východočeský region
Interne Kennung: 3/97ZA-000943
Los: LOT-0003
Titel: Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti 1. Středočeský region
Interne Kennung: 1/97ZA-0000941
Los: LOT-0004
Titel: Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti 2. Severočeský region
Interne Kennung: 2/97ZA-0000942