358213-2026 - Ergebnis
Tschechien – Rohrleitungen und Formstücke – Dodávka hutního materiálu pro odluhový výměník, pro předehřívák z nerezové oceli, pro předehřívák ze žárupevné oceli a dlouhé trubky.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka hutního materiálu pro odluhový výměník, pro předehřívák z nerezové oceli, pro předehřívák ze žárupevné oceli a dlouhé trubky.
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka potrubních dílů, přírub a plechů.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163000 Rohrleitungen und Formstücke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44167110 Flansche, 44172000 Bleche (Bau), 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel
5. Los
LosLOT-0004
TitelČást č. 4 - Dodávka hutního materiálu - dlouhé trubky
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka potrubních dílů.
Interne KennungČást č. 4 - Dodávka hutního materiálu - dlouhé trubky
LosLOT-0003
TitelČást 3 - Dodávka hutního materiálu pro předehřívák ze žárupevné oceli
Interne KennungČást 3 - Dodávka hutního materiálu pro předehřívák ze žárupevné oceli
LosLOT-0002
TitelČást 2 - Dodávka hutního materiálu pro předehřívák z nerezové oceli
Interne KennungČást 2 - Dodávka hutního materiálu pro předehřívák z nerezové oceli
LosLOT-0001
TitelČást 1 - Dodávka hutního materiálu pro odluhový výměník
Interne KennungČást 1 - Dodávka hutního materiálu pro odluhový výměník