358235-2026 - Ergebnis
Polen – Multimediaausrüstung – Dostawa, montaż i konfiguracja urządzeń multimedialnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, montaż i konfiguracja urządzeń multimedialnych
BeschreibungZmiany i wyjaśnienie treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępniane na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1270233 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i konfiguracja urządzeń multimedialnych dla potrzeb Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 2. Na przedmiot zamówienia składają się następujące pakiety, opisane szczegółowo w załączniku nr 3 do niniejszej SWZ: Pakiet 1 –monitory i akcesoria. Pakiet 2 – wyposażenie sal dydaktycznych . 3. Zamawiający wymaga, aby oferowany sprzęt, objęty przedmiotem zamówienia: a) był fabrycznie nowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji i nie był przedmiotem praw osób trzecich, b) był wyprodukowany po 1 stycznia 2025 roku, c) spełniał wszystkie normy stawiane takim towarom przez prawo polskie, d) posiadał deklarację zgodności CE lub certyfikat CE, potwierdzający, że dostarczane produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym. Zamawiający dopuszcza równoważny dokument wystawiony przez podmiot mający siedzibę w innym państwie członkowskim Europejskiego Obszaru Gospodarczego. 4. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca: a) udzielił minimum 3 letniej gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia wyszczególniony w załączniku nr 3 do SWZ (od daty podpisania przez obie strony protokołu zdawczo – odbiorczego), Okres gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert. Szczegółowe informacje zostały zawarte w rozdz. XIV SWZ. b) dostarczył przedmiot zamówienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego. Dokonał wniesienia, rozpakowania, instalacji/montażu, uruchomienia, konfiguracji oferowanego przedmiotu zamówienia oraz przeszkolił pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi i konserwacji sprzętu. c) przedstawił w swojej ofercie informację o oferowanym sprzęcie z podaniem producenta, modelu, oznaczeń oraz roku produkcji według formularza rzeczowo-cenowego, stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ. 5. Przygotowując ofertę, Wykonawca winien dokładnie zapoznać się z zawartością wszystkich dokumentów składających się na dokumentację przetargową, którą należy odczytywać wraz modyfikacjami i zmianami wnoszonymi przez Zamawiającego w trakcie trwania postępowania. 6. Szczegółowe postanowienia dotyczące wykonywania zobowiązań odnoszących się do niniejszego zamówienia zawarto w projekcie umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 7. W związku z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz.UE.L Nr 229, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111, str. 1), Zamawiający informuje, że nie udzieli zamówienia publicznego objętego zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. a)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. b)–f) i lit. h)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)–e) i lit. g)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)–d), lit. f)–h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: - obywateli rosyjskich lub osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; - osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do podmiotu, o którym mowa w lit. a) niniejszego ustępu; - osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostaw-ców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 8. W celu potwierdzenia, że wobec Wykonawcy nie zachodzi którakolwiek z przesłanych wyszczególnionych w ust. 7 powyżej, do oferty należy załączyć oświadczenie – załącznik nr 5 do SWZ – w postaci elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 9. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie, o którym mowa w ust. 8 powyżej, składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 10. zgodnie z rozdz. XVIII SWZ - Ze względu na specyfikę i złożoność przedmiotu zamówienia, Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej. Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy, jeżeli została złożona bez odbycia wizji lokalnej. 11. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych - zgodnie z rozdz. IX SWZ gdzie Zamawiający szczegółowo je opisał. 12. Zamawiający wymaga wniesienia wadium: Pakiet 1- 12 000 zł Pakiet 2- 2 100 zł 12.Przedmiot Zamówienia będzie realizowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i musi być zgodny z zasadą DNSH "Nie Czyń Poważnych Szkód". Zastosowane rozwiązania powinny być zgodne z celami środowiskowych zasady DNSH.
Interne KennungGUM2026ZP0024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 1-Dostawa, montaż i konfiguracja urządzeń multimedialnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i konfiguracja urządzeń multimedialnych dla GUMed
Interne KennungPakiet 1- monitory i akcesoria
LosLOT-0002
TitelPAKIET 2- Dostawa, montaż i konfiguracja urządzeń multimedialnych
Interne KennungPakiet 2- wyposażenie sal dydaktycznych .