See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pomp, w tym: Część I i Część II
Beschreibung: Część I: Dostawa 2 szt. pomp zatapialnych wraz z armaturą niezbędną do prawidłowej pracy pompowni na poz. 774m, Część II: Dostawa 2 szt. agregatów pompowych stacjonarnych wraz z armaturą,
Interne Kennung: ZP-CZOK-0023/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122000 Pumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Dostawa 2 szt. pomp zatapialnych wraz z armaturą niezbędną do prawidłowej pracy pompowni na poz. 774m,
Beschreibung: Część I: Dostawa 2 szt. pomp zatapialnych wraz z armaturą niezbędną do prawidłowej pracy pompowni na poz. 774m,
Interne Kennung: ZP-CZOK-0023/25 - Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Dostawa 2 szt. agregatów pompowych stacjonarnych wraz z armaturą,
Beschreibung: Część II: Dostawa 2 szt. agregatów pompowych stacjonarnych wraz z armaturą,
Interne Kennung: ZP-CZOK-0023/25 - Część II