2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi wycinki drzew i krzewów wraz z wykonaniem niezbędnych czynności umożliwiających ich realizacje na terenie Oddziału Zamawiającego w Świerklanach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi wycinki drzew i krzewów wraz z wykonaniem niezbędnych czynności umożliwiających ich realizacje na terenie Oddziału Zamawiającego w Świerklanach
Interne Kennung: ZP/2025/05/0064/SWI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy