358319-2026 - Wettbewerb
Polen – Auslieferung von Schulmahlzeiten – świadczenie usługi cateringowej polegającej na przygotowaniu, dostawie obiadów i wydaniu posiłków oraz obsłudze stołówek w szkołach podstawowych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelświadczenie usługi cateringowej polegającej na przygotowaniu, dostawie obiadów i wydaniu posiłków oraz obsłudze stołówek w szkołach podstawowych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej polegającej na przygotowaniu, dostawie obiadów i wydaniu posiłków oraz obsłudze stołówek w szkołach podstawowych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne. 2. Zamawiający działa w imieniu i na rzecz następujących szkół na terenie Gminy Tarnowo Podgórne: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym ul. Szkolna 5, 62-080 Tarnowo Podgórne NIP: 777-18-98-008, REGON: 000273689 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie ul. Kościelna 46/48, 62-081 Przeźmierowo NIP: 777-24-45-094, REGON: 001228030 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Ceradzu Kościelnym ul. Jankowicka 22a, 62-080 Tarnowo Podgórne NIP: 777-18-97-977, REGON: 001228047 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusówku ul. Dopiewska 5, 62-080 Tarnowo Podgórne NIP: 777-18-98-037, REGON: 632049110 Szkoła Podstawowa im. gen J. Dowbora Muśnickiego w Lusowie ul. Nowa 6, 62-080 Tarnowo Podgórne NIP: 777-18-97-693, REGON: 630700528 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Integracji Europejskiej w Tarnowie Podgórnym ul. Poznańska 118, 62-080 Tarnowo Podgórne NIP: 781-19-52-318, REGON: 367991325 Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie ul. Wypoczynkowa 93, 62-081 Przeźmierowo NIP: 781-19-52-324, REGON: 367991420 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ. 4. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych w ramach wszystkich części do 20% wartości zamówienia podstawowego, polegającego na powtórzeniu podobnych usług, w szczególności: przygotowanie i dostawie obiadów oraz wydaniu obiadów w szkołach, na warunkach wynikających z umowy dla zamówienia podstawowego, z zastrzeżeniem zmian terminów realizacji oraz cen jednostkowych po przeprowadzonych negocjacjach. 5. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.). 6. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z art. 359 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Wartość zamówienia wyrażona w złotych przekracza równowartość kwoty 750 000 euro. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w rozumieniu art. 132 P.z.p., przy zastosowaniu procedury, o której mowa w art. 139 P.z.p. (tzw. procedura odwrócona). 7. Oferta składana elektronicznie musi zostać podpisana elektronicznym kwalifikowanym podpisem. 8. Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/tarnowo-podgorne w myśl Ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania do dnia 9 lipca 2026 r. do godz. 10:00. 9. Otwarcie ofert nastąpi 9 lipca 2026 r. godz. 10:05. 10. Szczegółowe informacje o sposobie porozumiewania się Zamawiającego z Wykonawcami oraz przekazywania oświadczeń i dokumentów; opis sposobu przygotowania ofert zawiera SWZ.
Interne KennungWOP.271.20.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej polegającej na przygotowaniu, dostawie i wydaniu posiłków oraz obsłudze stołówek w szkołach podstawowych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne: Część 1 – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym ul. Szkolna 5, 62-080 Tarnowo Podgórne: - przygotowanie, dostarczenie i wydawanie posiłków dla uczniów w stołówce szkolnej w ilościach wynikających ze stanu zleceń. Średnia liczba obiadów - 5000 miesięcznie. Wykazana liczba może być wyższa lub niższa w poszczególnych miesiącach rozliczeniowych i uzależniona będzie od bieżącego zapotrzebowania. - wydawanie posiłków w trzech turach od godziny 11.30, 12.30, 13.30 do godziny 14.00, - zapewnienie w stołówce dwóch pojemników grzewczych np. bemarów, - zapewnienie w stołówce dwóch pracowników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej polegającej na przygotowaniu, dostawie i wydaniu posiłków oraz obsłudze stołówek w szkołach podstawowych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne: Część 2 – Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie ul. Kościelna 46/48, 62-081 Przeźmierowo: - przygotowanie, dostarczenie i wydawanie posiłków dla uczniów w stołówce szkolnej w ilościach wynikających ze stanu zleceń. Średnia liczba obiadów - 3500 miesięcznie. Wykazana liczba może być wyższa lub niższa w poszczególnych miesiącach rozliczeniowych i uzależniona będzie od bieżącego zapotrzebowania. - wydawanie posiłków w dwóch turach: od godziny 12.00 do godziny 13:00. - zapewnienie w stołówce dwóch pojemników grzewczych np. bemarów, - zapewnienie w stołówce dwóch pracowników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej polegającej na przygotowaniu, dostawie i wydaniu posiłków oraz obsłudze stołówek w szkołach podstawowych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne: Część 3 - Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Ceradzu Kościelnym ul. Jankowicka 22a, 62-080 Tarnowo Podgórne: - przygotowanie, dostarczenie i wydawanie posiłków dla uczniów w stołówce szkolnej w ilościach wynikających ze stanu zleceń. Średnia liczba obiadów - 1400 miesięcznie. Wykazana liczba może być wyższa lub niższa w poszczególnych miesiącach rozliczeniowych i uzależniona będzie od bieżącego zapotrzebowania. - wydawanie posiłków w dwóch turach o godzinie 11:30 i 12.35 - zapewnienie w stołówce dwóch pojemników grzewczych np. bemarów, - zapewnienie w stołówce dwóch pracowników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej polegającej na przygotowaniu, dostawie i wydaniu posiłków oraz obsłudze stołówek w szkołach podstawowych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne: Część 4 - Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusówku ul. Dopiewska 5, 62-080 Tarnowo Podgórne: - przygotowanie, dostarczenie i wydawanie posiłków dla uczniów w wyznaczonym miejscu w ilościach wynikających ze stanu zleceń. Średnia liczba obiadów - 7000 miesięcznie. Wykazana liczba może być wyższa lub niższa w poszczególnych miesiącach rozliczeniowych i uzależniona będzie od bieżącego zapotrzebowania. - wydawanie posiłków w trzech turach od godziny 11.00 do godziny 14.30, zgodnie z harmonogramem, z zastosowaniem wytycznych w zakresie liczby osób. - zapewnienie w wyznaczonym pomieszczeniu dwóch pojemników grzewczych np. bemarów, - zapewnienie przy wydawaniu obiadów czterech pracowników (po dwóch pracowników na każdy budynek). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
LosLOT-0005
TitelCzęść 5
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej polegającej na przygotowaniu, dostawie i wydaniu posiłków oraz obsłudze stołówek w szkołach podstawowych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne: Część 5 – Szkoła Podstawowa im. gen. J. Dowbora Muśnickiego w Lusowie: - przygotowanie, dostarczenie i wydawanie posiłków dla uczniów w stołówce szkolnej w ilościach wynikających ze stanu zleceń. Średnia liczba obiadów - 6200 miesięcznie. Wykazana liczba może być wyższa lub niższa w poszczególnych miesiącach rozliczeniowych i uzależniona będzie od bieżącego zapotrzebowania. - wydawanie posiłków w trzech turach w budynku B o godzinie: 12.00, 12.30 i 13.00, w dwóch turach w budynku A o godzinie 12.00 i 13.00 (osobno dzieci młodsze i dzieci z klas 4-8), zgodnie z harmonogramem, z zastosowaniem wytycznych w zakresie liczby osób w jednym pomieszczeniu - zapewnienie w każdej stołówce dwóch pojemników grzewczych np. bemarów, - zapewnienie w każdej stołówce dwóch pracowników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
LosLOT-0006
TitelCzęść 6
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej polegającej na przygotowaniu, dostawie i wydaniu posiłków oraz obsłudze stołówek w szkołach podstawowych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne: Część 6 – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Integracji Europejskiej w Tarnowie Podgórnym: - przygotowanie, dostarczenie i wydawanie posiłków dla uczniów w stołówce szkolnej w ilościach wynikających ze stanu zleceń. Średnia liczba obiadów - 3200 miesięcznie. Wykazana liczba może być wyższa lub niższa w poszczególnych miesiącach rozliczeniowych i uzależniona będzie od bieżącego zapotrzebowania. - wydawanie posiłków w czterech turach w godzinach: 11:40, 12:50, 13:10, 13:30 zgodnie z harmonogramem, z zastosowaniem wytycznych w zakresie liczby osób. - zapewnienie w stołówce dwóch pojemników grzewczych np. bemarów, - zapewnienie w stołówce dwóch pracowników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
LosLOT-0007
TitelCzęść 7
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej polegającej na przygotowaniu, dostawie i wydaniu posiłków oraz obsłudze stołówek w szkołach podstawowych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne: Część 7 - Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie, ul. Wypoczynkowa 93, 62-081 Przeźmierowo: - przygotowanie, dostarczenie i wydawanie posiłków dla uczniów w stołówce szkolnej w ilościach wynikających ze stanu zleceń. Średnia liczba obiadów - 3100 miesięcznie. Wykazana liczba może być wyższa lub niższa w poszczególnych miesiącach rozliczeniowych i uzależniona będzie od bieżącego zapotrzebowania. - wydawanie posiłków w dwóch turach od godziny 11:30 do godziny 14:00 - zapewnienie w stołówce dwóch pojemników grzewczych np. bemarów, - zapewnienie w stołówce jednego pracownika. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.