See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BADANIA OBRAZOWE TK I RTG
Beschreibung: BADANIA OBRAZOWE TK I RTG
Interne Kennung: Konkurs 1/FDS/2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OPIS BADAŃ OBRAZOWYCH TK I RTG W RAMACH DYŻURÓW TELERADIOLOGICZNYCH ZLECANYCH PRZEZ KLINIKI I ODDZIAŁY SZPITALNE
Beschreibung: OPIS BADAŃ OBRAZOWYCH TK I RTG W RAMACH DYŻURÓW TELERADIOLOGICZNYCH ZLECANYCH PRZEZ KLINIKI I ODDZIAŁY SZPITALNE
Interne Kennung: zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: OPIS BADAŃ OBRAZOWYCH TK I RTG W RAMACH DYŻURÓW TELERADIOLOGICZNYCH ZLECANYCH PRZEZ PORADNIE KLINICZNE
Beschreibung: OPIS BADAŃ OBRAZOWYCH TK I RTG W RAMACH DYŻURÓW TELERADIOLOGICZNYCH ZLECANYCH PRZEZ PORADNIE KLINICZNE
Interne Kennung: zadanie nr 2