2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 255 Pakość - Strzelno od km 2+220 do km 21+910, odc. Rzadkwin - Bławaty od km 18+910 do km 21+910, dł. 3,000 km
Beschreibung: W zakres niniejszego zadania wchodzą w szczególności następujące elementy robót: 1) Wykonanie robót branży drogowej, 2) Wykonanie robót branży sanitarnej, 3) Wykonanie robót branży elektrycznej, 4) Wykonanie robót branży telekomunikacyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 217828-2025
Interne Kennung: ZDW.N4.361.04.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001