See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i aparatury medycznej do Oddziału Chorób Wewnętrznych w SPZZOZ – Szpital w Iłży
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie Oddziału Chorób Wewnętrznych w SPZZOZ – Szpital w Iłży w fabrycznie nowe, kompletne, niepowystawowe, niekondycjonowane, wolne od wszelkich wad fizycznych i prawnych, kompletne pod względem sprzętowym, gotowe do użytkowania bez żadnych dodatkowych zakupów, sprzęty i aparaturę medyczną. W zakres przedmiotu zamówienia należy uwzględnić także przeszkolenie personelu medycznego i technicznego u Zamawiającego, dotyczące obsługi urządzenia, wykonywanie zobowiązań w okresie gwarancji z tytułu usuwania usterek, napraw, wymiany części sprzętu wraz z obowiązkowymi przeglądami technicznymi, z częstotliwością zalecaną przez producenta urządzenia. Wykonawca ponosi ewentualne koszty związane z instalacją urządzeń i pierwszym uruchomieniem. Dodatkowe wymagania oraz minimalne wymagane parametry dla każdego z urządzeń zawarte zostały w tabelarycznym opisie urządzenia – Specyfikacji technicznej – stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ. Wszystkie zaoferowane wyroby muszą spełniać wymagania zasadnicze określone w ustawie o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 r. ( Dz.U. z 2022 r. poz 974 ze zm.)w takim zakresie, w jakim dotyczą one cech danego wyrobu medycznego związanego z jego bezpieczeństwem i działaniem oraz winny spełniać wymagania prawne dotyczące dopuszczenia do obrotu na terenie RP i Unii Europejskiej, a Wykonawca musi posiadać deklarację zgodności z wymaganiami zasadniczymi dla wyrobu medycznego oznakowaną znakiem CE, atesty, certyfikaty, świadectwa rejestracji i dopuszczenia do obrotu i użytku w placówkach opieki zdrowotnej, dotyczące przedmiotu zamówienia objętego niniejszą specyfikacją warunków zamówienia. W przypadku, gdy w rozumieniu w/w ustawy przedmiot zamówienia nie jest wyrobem medycznym, Zamawiający wymaga, aby zaoferowane produkty nie będące wyrobami medycznymi posiadały deklarację zgodności CE na zaoferowane produkty oraz dokumenty dopuszczające zaoferowane produkty do obrotu i stosowania. Zamówienie zostało podzielone na 39 części.
Interne Kennung: DZP-05-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33112200 Ultraschallanlage, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 39330000 Desinfektionsausrüstung, 33182100 Defibrillator, 33192200 Medizinische Tische
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Łóżko wielofunkcyjne szpitalne z materacem – 17 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie Oddziału Chorób Wewnętrznych w SPZZOZ – Szpital w Iłży w fabrycznie nowe, kompletne, niepowystawowe, niekondycjonowane, wolne od wszelkich wad fizycznych i prawnych, kompletne pod względem sprzętowym, gotowe do użytkowania bez żadnych dodatkowych zakupów, łóżka wielofunkcyjne szpitalne z materacem. W zakres przedmiotu zamówienia należy uwzględnić także przeszkolenie personelu medycznego i technicznego u Zamawiającego, dotyczące obsługi urządzenia, wykonywanie zobowiązań w okresie gwarancji z tytułu usuwania usterek, napraw, wymiany części sprzętu wraz z obowiązkowymi przeglądami technicznymi, z częstotliwością zalecaną przez producenta urządzenia. Wykonawca ponosi ewentualne koszty związane z instalacją urządzeń i pierwszym uruchomieniem. Dodatkowe wymagania oraz minimalne wymagane parametry zawarte zostały w tabelarycznym opisie urządzenia – Specyfikacji technicznej – stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Łóżko elektryczne z wagą i materacem hybrydowym, bezpieczne obciążenie robocze 250 kg - 2 szt.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Łóżko dla pacjentów z otyłością olbrzymią, bezpieczne obciążenie robocze min. 450 kg - 2 szt.
Interne Kennung: Część3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - System do ogrzewania pacjenta, 2x mata grzewcza 170x50 cm – 1 szt.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Stół zabiegowy z centralną blokadą oraz funkcją jazdy kierunkowej – 1 szt.
Interne Kennung: Część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192200 Medizinische Tische
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Płuczko- dezynfektor do kaczek i basenów – 1 szt.
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39330000 Desinfektionsausrüstung
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Płuczka- dezynfektor do kaczek i basenów zintegrowana z misą WC – 1 szt.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Videolaryngoskop – 1 szt.
Interne Kennung: Część 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Defibrylator – 1 szt.
Interne Kennung: Część 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Aparat EKG – 2 szt
Interne Kennung: Część 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 -Holter EKG - 1 szt.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część12 -Holter ciśnieniowy -1 szt.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13-Iluminator do naczyń krwionośnych z podstawą jezdną -1 szt.
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część14-Bieżnia z systemem prób wysiłkowych -1 szt.
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część15-USG z Echo serca 3 sondy -1 szt.
Interne Kennung: Część 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Lampa zabiegowa mobilna – 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie Oddziału Chorób Wewnętrznych w SPZZOZ – Szpital w Iłży w fabrycznie nowe, kompletne, niepowystawowe, niekondycjonowane, wolne od wszelkich wad fizycznych i prawnych, kompletne pod względem sprzętowym, gotowe do użytkowania bez żadnych dodatkowych zakupów, łóżka wielofunkcyjne szpitalne z materacem. W zakres przedmiotu zamówienia należy uwzględnić także przeszkolenie personelu medycznego i technicznego u Zamawiającego, dotyczące obsługi urządzenia, wykonywanie zobowiązań w okresie gwarancji z tytułu usuwania usterek, napraw, wymiany części sprzętu wraz z obowiązkowymi przeglądami technicznymi, z częstotliwością zalecaną przez producenta urządzenia. Wykonawca ponosi ewentualne koszty związane z instalacją urządzeń i pierwszym uruchomieniem. Dodatkowe wymagania oraz minimalne wymagane parametry zawarte zostały w tabelarycznym opisie urządzenia – Specyfikacji technicznej – stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Wózki reanimacyjne- 2 szt.
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Wózek transportowo- kąpielowy ze stali nierdzewnej – 1 szt.
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Wózek do transportu chorych – 1 szt.
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Wózek na leki – 1 szt.
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Wózek do przewożenia zwłok – 2 szt.
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - Wózek zabiegowy – 2 szt.
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 - Waga bariatryczna – 1 szt.
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - Lodówka medyczna – 2 szt.
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 - Kardiomonitor 15' do stanowiska wzmożonego nadzoru – 4 szt.
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 - Wózek inwalidzki – 1 szt.
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 - Wózek inwalidzki do 200 kg – 2 szt
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 - Wózek pod aparaturę medyczną – 1 szt.
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 - Materac zmiennociśnieniowy I – 2 szt.
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 - Materac zmiennociśnieniowy II – 8 szt
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 - Ciśnieniomierz elektroniczny – 6 szt.
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 - Termometr bezdotykowy – 6 szt.
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 - Ssak mobilny – 1 szt.
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 - Spirometr – 1 szt.
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 - Wózek zabiegowy z kuwetami – 4 szt.
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 - Kozetka lekarska – 1 szt.
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 - Parawan mobilny – 2 szt.
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: Część 38 - Fotelik lekarski – 3 szt.
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0039
Titel: Część 39 - Wieszak kroplówki z czterema haczykami – 1 szt
Interne Kennung: Część 39