2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební úpravy Městské knihovny v Táboře, Jiráskova 1775 - dodávka nábytku - typový
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka typového nábytku do nově rekonstruovaných prostor městské knihovny, jeho montáž a instalace do určených prostor. Jedná se zejména o vybavení typovým nábytkem do prostor oddělení pro dospělé, oddělení pro děti, hudebního oddělení, technických a výtvarných dílen a kanceláří knihovny.
Interne Kennung: S-META 18588/2026 OI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39155000 Büchereimöbel
5. Los
Los: LOT-0001