35846-2024 - Wettbewerb
Niederlande – Büromöbel – Meubilair en inrichting
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair en inrichting
Beschreibung: Op 2 augustus 2024 wordt de nieuwbouwlocatie in Houten opgeleverd en vanaf dan gaan de locaties Tiel en Leiden daarnaartoe over. De losse inventaris (kantoormeubilair) moet kort daarna geplaatst worden, zodat het gehele gebouw voor 31 december 2024 volledig klaar is om in gebruik te worden genomen. De wens van AQUON is om hiervoor een overeenkomst af te sluiten zodat de levering daarvan gewaarborgd is en bovendien het meubilair en de gordijnen betrokken kunnen worden van één marktpartij waarmee de coördinatie voor het plaatsen van het meubilair, het verzorgen van de inrichting alsmede het ophangen van (bijpassende) gordijnen belegd is bij één en hetzelfde contact. In te richten vloeroppervlak: Binnenruimte (kantoor en uitwerkruimtes): • BG: ca. 1.200 m² • Verdieping: ca. 700 m² Buitenruimte: ca. 350 m² Meubilair: 728 stuks; Gordijnen: 611 m2; Frequentie planmatig onderhoud: 1x per jaar.
Interne Kennung: 2024_EA M&I AQUON Houten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39157000 Teile für Möbel, 39515000 Gardinen, Vorhänge, Schabracken und Textiljalousien, 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Op 2 augustus 2024 wordt de nieuwbouwlocatie in Houten opgeleverd en vanaf dan gaan de locaties Tiel en Leiden daarnaartoe over. De losse inventaris (kantoormeubilair) moet kort daarna geplaatst worden, zodat het gehele gebouw voor 31 december 2024 volledig klaar is om in gebruik te worden genomen. De wens van AQUON is om hiervoor een overeenkomst af te sluiten zodat de levering daarvan gewaarborgd is en bovendien het meubilair en de gordijnen betrokken kunnen worden van één marktpartij waarmee de coördinatie voor het plaatsen van het meubilair, het verzorgen van de inrichting alsmede het ophangen van (bijpassende) gordijnen belegd is bij één en hetzelfde contact. De onderhavige aanbesteding heeft betrekking op de levering, nalevering, vervanging en het planmatig onderhoud van meubilair en gordijnen uit het gekozen assortiment, uitsluitend ten behoeve van de nieuwbouwlocatie van AQUON in Houten. Binnen de scope van de opdracht valt: • Kantoormeubilair • Maatwerkmeubilair (los) • Gordijnen • Buitenmeubilair • Nalevering • (Technisch) Onderhoud Buiten de scope van de opdracht valt: • Meubels t.b.v. laboratorium • Maatwerkmeubilair (vast) • Vloeren • Wandbekleding • Meubilair en gordijnen voor satellietlocaties. In te richten vloeroppervlak: Binnenruimte (kantoor en uitwerkruimtes): • BG: ca. 1.200 m² • Verdieping: ca. 700 m² Buitenruimte: ca. 350 m² Meubilair: 728 stuks; Gordijnen: 611 m2; frequentie planmatig onderhoud: 1 x per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst voor de levering, nalevering en vervanging van dezelfde producten en het onderhoud van meubilair en gordijnen heeft een looptijd van 36 maanden met de mogelijkheid voor de aanbestedende dienst om éénzijdig tegen gelijkblijvende voorwaarden driemaal te verlengen voor een duur van 12 maanden ten aanzien van het onderhoud, nalevering en vervanging. De verwachte ingangsdatum van de overeenkomst is 1 mei 2024.