See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CC Casino: studieopdracht renovatie interieur en exterieur i.k.v. energetische en toegankelijkheidsmaatregelen
Beschreibung: Stad Beringen wenst over te gaan tot het aanstellen van een studiebureau voor de gefaseerde renovatie van cultuurcentrum Casino te Beringen-Mijn. De renovatiecampagne past in de wens van het Bestuur om CC Casino om te vormen tot een hedendaags en drempelloos cultuurhuis. De werken, en bijgevolg ook de studieopdrachten die onderwerp zijn van deze opdracht, worden opgedeeld in vier fasen. De opdeling in fasen gebeurt volgens de gewenste chronologische opeenvolging van de werkzaamheden om zo de werking van het cultuurcentrum gedurende de renovatieperiode te blijven waarborgen.
Interne Kennung: PPP066-3156/5221/D2022vve1012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: D2022vve1012_1