358483-2025 - Ergebnis
Polen – Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere – Premiks LAVIPAN L500
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPremiks LAVIPAN L500
BeschreibungPremiks probiotyczny uzupełniający dla trzody chlewnej Lavipan L500 w ilości 60 kg, (z dołączoną etykietą w języku polskim) z dostawą do magazynu Zamawiającego mieszczącego się w Wytwórni Pasz - miejscowość Robczysko (64-130 Rydzyna). Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Wymagane parametry premiksu: - pH: maks. 7,0, - wilgotność maksymalna: 7,0 %. - zawartość składników w 1 kg produktu: Błonnik 3,0 g Wartość energetyczna 8800 kJ Fosfor 0,4 g Wapń 131,2 g Sód 0,9 g Metionina <0,0005 % Lizyna <0,0005 % Białko surowe 316 g Włókno surowe 2,88 g Popiół surowy 290 g Tłuszcz surowy 22,7 g Kompozycja mikrokapsułkowanych bakterii kwasu mlekowego oraz żywych kultur drożdży: a. bakterie kwasu mlekowego (nie mniej niż 10^9 jtk/g): - Lacticaseibacillus paracasei, - Lactiplantibacillus plantarum, - Pediococcus pentosaceus, - Leuconostoc mesenteroides. b. żywe kultury drożdży (nie mniej niż 10^7 jtk/g): - Saccharomyces cerevisiae. Pałeczki salmonelli: nieobecne w 25 g. Zanieczyszczenia ciałami obcymi szkodliwymi dla zwierząt: niedopuszczalne. Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego w postaci atestu jakości produktu lub inny dokument potwierdzający równoważność produktu. Zamawiający nie przewiduje wzywania wykonawcy do złożenia brakującego przedmiotowego środka dowodowego lub jego uzupełnienia. Niezłożenie przedmiotowego środka dowodowego skutkować będzie odrzuceniem oferty (art. 226 ustawy Prawo zamówień publicznych). Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung259281-2025
Interne Kennung111/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
LosLOT-0001