See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej realizowanej przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne ( SUFO) w jednostkach i instytucjach będących na zaopatrzeniu 15 WOG w Szczecinie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa bezpośredniej ochrony fizycznej realizowanej przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne ( SUFO) w jednostkach i instytucjach będących na zaopatrzeniu 15 WOG w Szczecinie. Postępowanie oznaczone jest numerem referencyjnym sprawy : 25-ZP-05-26-84. Wykonawcy we wszelkich kontaktach z Zamawiającym powinni powoływać się na ten numer sprawy.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- 15 WOG Szczecin.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2- 5 pinż. Szczecin Podjuchy.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3- 12 DZ Szczecin
Los: LOT-0004
Titel: Część 4- 2 bsap Stargard
Los: LOT-0005
Titel: Część 5- 3 blog Glewice
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - RZI Szczecin